Connect with us

Законодавство

Продавати іноземну валюту тепер можна в будь-якому уповноваженому банку за власним вибором

Опубліковано

Набрала чинності постанова НБУ «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України» від 25 січня 2018 р. №7.

Цією постановою Національний банк України удосконалив умови продажу іноземної валюти клієнтами банків на міжбанківському валютному ринку, зокрема:

  1. чітко визначено право клієнта подавати заяву про продаж іноземної валюти до будь-якого уповноваженого банку за власним вибором (незалежно від наявності поточного рахунку в іноземній валюті, відкритого в певному банку),
  2. уточнено строки продажу банком іноземної валюти клієнтів.

Як і раніше, уповноважений банк зобов’язаний за дорученням клієнта здійснювати продаж його власних коштів в іноземній валюті не пізніше ніж за п’ять банківських днів, починаючи з дня списання цих коштів з поточного рахунку клієнта, відкритого в цьому банку.

Національний банк встановив, що у разі, якщо кошти для продажу перераховуються клієнтом з іншого уповноваженого банку, продаж цієї валюти здійснюється у п’ятиденний строк з дня зарахування таких коштів на кореспондентський рахунок уповноваженого банку.

Ці кроки валютної лібералізації розроблено з урахуванням пропозицій, що надійшли від учасників ринку, і покликані створити належні умови для розвитку економічної конкуренції на міжбанківському валютному ринку України.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.