Законодавство
Програми моніторингу телерадіопрограм закуплять за передоплатою
⚡ AI SUMMARY
Постановою КМУ № 962 від 14.11.2018 розширено перелік випадків, коли можлива попередня оплата за договорами про закупівлю на строк до 1 року. Додано можливість попередньої оплати при закупівлі обладнання, ПЗ та послуг з їх встановлення для створення і впровадження автоматизованого комплексу для здійснення офіційного перекладу. Зміни внесено до пп. 5 п. 1 та абз. 1 п. 2 постанови КМУ № 117 від 23.04.2014.
Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014 р. № 117» 14 листопада 2018 р. № 962.
За новим абзацом у пп. 5 п. 1, розпорядники бюджетних коштів та їх одержувачі у договорах про закупівлю товарів, робіт і послуг можуть передбачати попередню оплату на строк не більше 1 року зокрема у разі закупівлі, окрім раніше встановленого, обладнання, програмного забезпечення, послуг з їх встановлення та налаштування для створення та впровадження автоматизованого програмно-апаратного комплексу для здійснення офіційного. Про це саме доповнено і до абз. 1 п. 2.
Продовжити читання →








You must be logged in to post a comment Login