Connect with us

Законодавство

Розблокування цінних паперів іноземного емітента

Опубліковано

Рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку № 914 затверджено Зміни до Положення «Про провадження депозитарної діяльності».

З моменту набрання чинності документом (після офіційного опублікування) цінні папери і права на цінні папери іноземного емітента, що обліковуються відповідно на рахунках у цінних паперах депозитарних установ у Центральному депозитарії та депонентів як такі, що не допущені до обігу на території України, розблоковуються (обліковуються як такі, що допущені до обігу на території України), після отримання Центральним депозитарієм рішення Комісії про допуск цінних паперів іноземного емітента до обігу на території України.

Водночас, Центральний депозитарій не пізніше одного робочого дня після отримання рішення Комісії про допуск цінних паперів іноземного емітента до обігу на території України (але не раніше дати, з якої може здійснюватися обіг цінних паперів іноземного емітента) розблоковує цінні папери іноземного емітента на рахунках у цінних паперах відповідних депозитарних установ (у разі наявності таких цінних паперів на рахунках депозитарних установ) та надає їм розпорядження на розблокування прав на ці цінні папери на рахунках їх депонентів.

Окрім того, скасовується вимога обов’язкового засвідчення печаткою юридичної особи відповідних документів. Однак така вимога зберігається у разі постійного використання особою печатки.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.