Connect with us

Законодавство

Слідчі судді не визначатимуть розмір застави у справах про незаконний збут наркотиків

Опубліковано

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендував Верховній Раді України прийняти за основу проект Закону «Про внесення зміни до статті 183 Кримінального процесуального кодексу України щодо права слідчого судді, суду не визначати розмір застави у кримінальному провадженні» від 21 липня 2020 р. № 3915.

Пропонується доповнити ч. 4 ст. 183 Кримінального процесуального кодексу пунктом 5, яким передбачити, що слідчий суддя, суд при постановленні ухвали про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, враховуючи підстави та обставини, передбачені ст.ст. 177 і 178 Кримінального процесуального кодексу, має право не визначити розмір застави у кримінальних провадженнях щодо злочину, передбаченого ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу, що регулює відповідальність особи за незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів.

Народні депутати вважають, що прийняття законопроекту дозволить правоохоронним органам України ефективніше протидіяти незаконному розповсюдженню наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів та призведе до зменшення обсягу незаконного обігу наркотичних засобів.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.