Connect with us

Законодавство

Соціальний супровід військових та членів їхніх сімей у підрозділах ЗСУ тестуватимуть до кінця 2024 р.

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 3 жовтня 2023 р. № 1050, якою визначено механізм реалізації експериментального проекту із запровадження договірної форми надання соціальної послуги із соціального супроводу військовослужбовців та членів їх сімей у військових частинах (підрозділах) Збройних Сил.

Метою реалізації експериментального проекту є визначення змісту, обсягу, порядку надання соціальної послуги із соціального супроводу військовослужбовців та членів їх сімей у військових частинах (підрозділах) Збройних Сил шляхом запровадження договірної форми надання такої послуги, що сприятиме наданню психосоціальної підтримки військовослужбовцям та членам їх сімей, забезпеченню послідовності та доступності соціальних послуг, запобіганню виникненню складних життєвих обставин у військовослужбовців та членів їх сімей, забезпеченню раннього виявлення таких обставин, підвищенню ефективності роботи з подолання складних життєвих обставин та мінімізації їх наслідків.

Експериментальний проект реалізується до кінця 2023 р. у не більше п’яти, а у 2024 р. у не більше 35 визначених Міноборони батальйонах (дивізіонах) визначених військових частин (підрозділів) Збройних Сил на території України у межах бюджетних асигнувань на відповідний період, передбачених за бюджетною програмою «Соціальний захист громадян, які потрапили у складні життєві обставини».

Читайте також: Розшук зниклих безвісти за особливих обставин передано МВС

Реалізація експериментального проекту ґрунтується на комплексному та системному підході до організації надання соціальної послуги та передбачає скоординовану організацію ефективної комунікації та міжвідомчої взаємодії між військовими частинами (підрозділами) Збройних Сил, надавачами соціальних послуг, виконавчими органами сільських, селищних, міських рад (у разі їх відсутності військовими адміністраціями населених пунктів), іншими установами та організаціями незалежно від форми власності.

Місцем реалізації експериментального проекту є визначені Міноборони військові частини (підрозділи) Збройних Сил на території України.

Соціальна послуга надається в пункті постійної дислокації учасників експериментального проекту та/або із застосуванням мобільної (виїзної) форми роботи за задекларованим/зареєстрованим місцем проживання (перебування) членів сім’ї військовослужбовця.

Соціальна послуга надається надавачами соціальних послуг, якими є юридичні особи або фізичні особи – підприємці незалежно від форми власності, які уклали договори про надання соціальної послуги із Фондом соціального захисту осіб з інвалідністю для реалізації експериментального проекту.

Також визначено основні заходи, що складають зміст соціальної послуги.

Експериментальний проект реалізовуватиметься з дня набрання чинності цією постановою до 31 грудня 2024 р.

Нагадаємо, Воєнний стан. Всі нормативні матеріали, алгоритми дій, роз’яснення, корисні ресурси

Continue Reading

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Про реалізацію експериментального проекту із запровадження договірної форми надання соціальної послуги із соціального супроводу військовослужбовців та членів їх сімей у військових частинах (підрозділах) Збройних Сил
||
№ Документа: 1050
Дата прийняття: 03.10.2023
Дата набрання чинності: 07.10.2023
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2023
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Про реалізацію експериментального проекту із запровадження договірної форми надання соціальної послуги із соціального супроводу військовослужбовців та членів їх сімей у військових частинах (підрозділах) Збройних Сил
||
№ Документа: 1050
Дата прийняття: 03.10.2023
Дата набрання чинності: 07.10.2023
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає