Connect with us

Законодавство

Стандарти ЄС прийшли на Українську пошту

Опубліковано

14.02.2018 Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням № 104-р схвалив Стратегію імплементації положень директив Європейського союзу у сфері послуг поштового зв’язку та кур’єрських послуг («дорожня карта»).

Стратегія спрямована на адаптацію національного законодавства до законодавства ЄС задля лібералізації та взаємного доступу на ринки України і ЄС у сфері поштового зв’язку та кур’єрських послуг.

Серед основних напрямів реалізації Стратегії: проведення аналітичної та нормотворчої роботи, вивчення кращих практик ЄС та вітчизняних компаній, залучення технічної допомоги ЄС, удосконалення повноважень незалежного регуляторного органу тощо.

Відповідальним органом за здійснення моніторингу та підготовку звіту про виконання плану заходів із реалізації Стратегії визначено Міністерство інфраструктури України.

Розпорядженням № 104-р також затверджено План заходів щодо реалізації Стратегії імплементації положень директив Європейського союзу у сфері послуг поштового зв’язку та кур’єрських послуг («дорожня карта»), який включає розроблення нормативно-правових актів у цій сфері.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.