Connect with us

Законодавство

Статус критично важливих підприємств пропонують встановлювати урядовою комісією

Опубліковано

У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону щодо особливостей бронювання військовозобов’язаних № 11388.

Серед іншого, доповненнями до п. 5 ч. 1 ст. 20 Закону України «Про Кабінет Міністрів України» запропоновано визначити, що Уряд утворює Міжвідомчу комісію з питань встановлення статусу критично важливих для економіки України підприємств, установ та організацій у складі: Міністерства економіки України, Міністерства оборони України, Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України, які представлені Міністрами, а також Ради національної безпеки та оборони України – за згодою.

Головою Міжвідомчої комісії з питань встановлення статусу критично важливого для економіки України підприємства, установи та організації є Міністр економіки України.

Читайте також: Фахівцям з розмінування анулюють відстрочку від призову у разі невиконання робіт впродовж 6 місяців

Статус критично важливого для економіки України підприємства, установи та організації встановлюється рішенням Міжвідомчої комісії з питань встановлення статусу критично важливого для економіки України підприємства, установи та організації, яке затверджується всіма членами такої Міжвідомчої комісії.

Рішення Міжвідомчої комісії з питань встановлення статусу критично важливого для економіки України підприємства, установи та організації базується на прогнозі розвитку економіки, оборонному замовленні та реєстру підприємств, установ, організацій, що задіяні в оборонному замовленні, енергетичній та комунальній сферах.

Міжвідомча комісія з питань встановлення статусу критично важливого для економіки України підприємства, установи та організації зобов’язує підприємства установи та організації, які подають запит на встановлення статусу критично важливого для економіки мати у штаті не менше 10% учасників бойових дій та не менше 10% працівників віком до 25 років та не менше 10% осіб жіночої статі.

Також зверніть увагу на Правові позиції Верховного Суду щодо кримінальних правопорушень, пов’язаних з війною, та збірник Воєнний стан. Всі нормативні матеріали, алгоритми дій, роз’яснення, корисні ресурси.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.