Connect with us

Законодавство

Строк проведення перевірки НАЗК – до тридцяти робочих днів

Опубліковано

Набрав чинності наказ Національного агентства з питань запобігання корупції «Про затвердження Порядку проведення перевірок організації роботи із запобігання і виявлення корупції» від 27 травня 2020 р. № 223/20.

Відповідно до затвердженого Порядку об’єктами перевірки є державні органи, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування, юридичні особи.

Національне агентство проводить планові та позапланові перевірки.

Планові перевірки проводяться відповідно до річного плану перевірок, який погоджується Головою Національного агентства та розміщується на офіційному веб-сайті Національного агентства.

Планова перевірка одного і того ж об’єкта проводиться з періодичністю не частіше одного разу на два роки. Відлік строку для визначення періоду, який підлягає плановій перевірці, розпочинається з дати початку попередньої планової перевірки.

За наявності інформації про можливі порушення об’єктом вимог Закону «Про запобігання корупції» та прийнятих відповідно до нього нормативно-правових актів (більше трьох протягом календарного року відмінних між собою порушень), яка містить фактичні дані, що можуть бути перевірені, на підставі письмової пропозиції керівника Підрозділу проводиться позапланова перевірка.

Для проведення планової або позапланової перевірки видається направлення на перевірку за формою згідно з додатком 1 до цього Порядку, яке підписує Голова Національного агентства або заступник Голови Національного агентства відповідно до розподілу обов’язків.

Планова перевірка проводиться за період, який становить три роки. Період, охоплений попередньою плановою перевіркою, не підлягає перевірці. При плановій перевірці питання, які перевірялися під час проведення позапланової перевірки за період, охоплений такою перевіркою, не перевіряються.

Строк проведення перевірки не може перевищувати тридцяти робочих днів. У разі виникнення під час проведення перевірки потреби в дослідженні додаткових матеріалів, без аналізу яких неможливо зробити висновки, або в отриманні пояснень строк проведення перевірки за обґрунтованою письмовою пропозицією уповноваженої особи, яка проводить перевірку, а у разі проведення перевірки комісією – голови комісії, може бути продовжено особою, яка видала направлення на перевірку, до сорока п’яти робочих днів, про що робиться відмітка у направленні на перевірку. Про продовження строку проведення перевірки об’єкта письмово повідомляють не пізніше трьох робочих днів з дня прийняття відповідного рішення.

Водночас, визнано таким, що втратило чинність, рішення Національного агентства з питань запобігання корупції «Про затвердження Порядку проведення перевірок Національним агентством з питань запобігання корупції» від 11 серпня 2016 р. № 2.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Про затвердження Порядку проведення перевірок організації роботи із запобігання і виявлення корупції
||
№ Документа: 223/20
Дата прийняття: 27.05.2020
Дата набрання чинності: 26.06.2020
Дата реєстрації в Мінюсті: 12.06.2020
Номер реєстрації в Мінюсті: 520/34803
Внутрішній номер документа: Немає

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Про затвердження Порядку проведення перевірок організації роботи із запобігання і виявлення корупції
||
№ Документа: 223/20
Дата прийняття: 27.05.2020
Дата набрання чинності: 26.06.2020
Дата реєстрації в Мінюсті: 12.06.2020
Номер реєстрації в Мінюсті: 520/34803
Внутрішній номер документа: Немає