Свідоцтво про початкову освіту можна замовити в електронній формі - LexInform: Правові та юридичні новини, юридична практика, коментарі
Connect with us

Законодавство

Свідоцтво про початкову освіту можна замовити в електронній формі

Дата публікації:

Набрав чинності наказ Міністерства освіти і науки України «Деякі питання виготовлення, видачі та обліку документів про початкову освіту» від 2 липня 2021 р. № 767, яким затверджено Порядок замовлення, виготовлення, видачі та обліку документів про початкову освіту.

«Відтепер документи про освіту видаватимуться на кожному рівні повної загальної середньої освіти, як цього вимагає Закон «Про повну загальну середню освіту». Для свідоцтв про початкову освіту запроваджено нову процедуру їх замовлення, виготовлення та отримання. Весь процес замовлення, виготовлення та обліку свідоцтв про початкову освіту здійснюватиметься в електронній формі», – повідомили у МОН.

Читайте також: Початок нового навчального року: роз’яснює МОН

Так, замовник подає до органу управління у сфері освіти інформацію, необхідну для створення замовлення за формою, що завантажується замовником з Реєстру суб’єктів освітньої діяльності ЄДЕБО. Така інформація формується в електронній формі, підтверджується накладанням кваліфікованого електронного підпису керівника замовника та подається до відповідного органу управління у сфері освіти не пізніше ніж за 2 місяці до завершення поточного навчального року.

Найважливіші юридичні новини. Підписуйтесь на LexInform в Telegram

На підставі інформації, поданої замовником, орган управління у сфері освіти протягом 10 робочих днів створює в ЄДЕБО замовлення, а на підставі інформації, що міститься в замовленні, для кожного учня в ЄДЕБО автоматично створюється відповідний обліковий запис (картка учня), що використовується для виготовлення документів про освіту.

У разі необхідності уточнення інформації або виправлення помилок у сформованому замовленні, орган управління у сфері освіти невідкладно створює нове замовлення, що автоматично анулює попереднє замовлення.

Орган управління у сфері освіти протягом 5 робочих днів із дати отримання від технічного адміністратора ЄДЕБО доступу до документів про освіту передає їх електронні копії замовнику.

Документи про освіту зберігаються в ЄДЕБО.

Читайте також: Класи-комплекти можна створювати в будь-якій початковій школі

Також передбачено, що паперова копія документа про освіту виготовляється та видається замовником на підставі заяви одного з батьків або інших законних представників учня, а загальний строк виготовлення та видачі паперової копії не може перевищувати 5 робочих днів з дати письмового звернення. За бажанням одного з батьків учня з порушенням зору паперова копія може бути виготовлена з використанням шрифту Брайля.

У разі втрати або пошкодження паперової копії, на підставі заяви одного з батьків така копія виготовляється повторно.

Результати річного оцінювання та державної підсумкової атестації учнів, які завершили здобуття початкової освіти, відображаються у свідоцтві досягнень.

Нагадаємо, школи можуть створювати документи тільки в електронній формі.

Законодавство

Причини інвалідності дітей від вибухів визначатимуть на підставі витягів з ЄДРСР

Опубліковано

on

От

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 7 Положення про лікарсько-консультативну комісію» від 11 жовтня 2021 р. № 1057, якою до пункту 7 додано підпункт 10 про те, що лікарсько-консультативні комісії встановлюють причинний зв’язок інвалідності у дітей, які стали дітьми з інвалідністю внаслідок поранення чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних від вибухонебезпечних предметів, на підставі витягу з Єдиного реєстру досудових розслідувань, сформованого не пізніш як за три місяці до звернення законного представника дитини із заявою про відкриття кримінального провадження стосовно факту одержання постраждалою особою поранення чи інших ушкоджень здоров’я від вибухонебезпечних предметів.

Нагадаємо, висновки щодо дітей, які отримали інвалідність внаслідок вибухів, надсилатимуть органам соцзахисту в 3-денний строк.

Читати далі

Законодавство

Договір про медичне обслуговування – за новою типовою формою

Опубліковано

on

От

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Положення про Національну службу здоров’я України та Типової форми договору про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій» від 6 жовтня 2021 р. № 1067, якою передбачено, що Національна служба здоров’я України відповідно до покладених на неї завдань здійснює заходи з перевірки дотримання надавачами медичних послуг умов договорів про медичне обслуговування населення шляхом здійснення моніторингу у спосіб, передбачений у Типовій формі договору про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

У зв’язку з цим, Типову форму договору про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій, затверджену постановою Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2018 р. № 410, викладено у новій редакції.

Нагадаємо, профілактичні щеплення молодший медперсонал робитиме без участі лікаря

Читати далі

Законодавство

Дипломи про фахову передвищу освіту мають бути не дорожчі 3 % прожиткового мінімуму

Опубліковано

on

От

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про граничну вартість документів про здобуття фахової передвищої освіти, що виготовляються за рахунок коштів державного (місцевого) бюджету» від 11 жовтня 2021 р. № 1058, якою встановлено, що гранична вартість вказаних документів, що виготовляються за рахунок коштів державного (місцевого) бюджету, не повинна перевищувати 3 відсотки прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого відповідно до законодавства на 1 січня року видачі такого документа.

Нагадаємо, нові норми часу для планування та обліку навчальної роботи в закладів фахової передвищої освіти

Читати далі

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

В тренді

Деякі питання виготовлення, видачі та обліку документів про початкову освіту
||
№ Документа: 767
Дата прийняття: 02.07.2021
Дата набрання чинності: 01.09.2021
Дата реєстрації в Мінюсті: 13.08.2021
Номер реєстрації в Мінюсті: 1069/36691
Внутрішній номер документа: Немає

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2021
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Вже йдете? Перш ніж Ви підете ...

Запрошуємо до нашого каналу Telegram

Не варто пропускати жодної актуальної новини ;)
close-link
Деякі питання виготовлення, видачі та обліку документів про початкову освіту
||
№ Документа: 767
Дата прийняття: 02.07.2021
Дата набрання чинності: 01.09.2021
Дата реєстрації в Мінюсті: 13.08.2021
Номер реєстрації в Мінюсті: 1069/36691
Внутрішній номер документа: Немає