Connect with us

Законодавство

Територіальні громади опікуватимуться цивільним захистом

Опубліковано

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи рекомендував Верховній Раді проект Закону України «Про внесення змін до Кодексу цивільного захисту України (щодо удосконалення повноважень об’єднаних територіальних громад у сфері цивільного захисту)» від  20 жовтня 2017 р. № 7224.

Законопроект розроблено з метою визначення повноважень органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад у сфері цивільного.

Ним передбачається внесення змін до восьми статей Кодексу цивільного захисту України щодо створення ланок територіальних підсистем єдиної державної системи цивільного захисту в територіальних громадах, утворених внаслідок добровільного об’єднання та координації діяльності органів виконавчої влади у сфері цивільного захисту, створення сил цивільного захисту, здійснення планування та організації реагування на надзвичайні ситуації на рівні територіальних громад, утворених внаслідок добровільного об’єднання.

В проекті нормативно-правового акту також визначаються функції органів місцевого самоврядування територіальних громад щодо створення ланок територіальних підсистем єдиної державної системи цивільного захисту, координації діяльності органів виконавчої влади у сфері цивільного захисту.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.