Connect with us

Законодавство

У Фонді держмайна виявлятимуть проблеми дотримання прав осіб з інвалідність

Дата публікації:

Набрав чинність наказ Фонду державного майна України «Про затвердження Методики оцінювання роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю у Фонді державного майна України та його регіональних відділеннях» від 25 березня 2019 р. № 294.

За Методикою виявлятимуть проблеми із забезпеченням прав осіб з інвалідністю в роботі Фонду та його регіональних відділень, а також забезпечуватимуть реалізацію прав і задоволення потреб осіб з інвалідністю у подальшому.

Оцінка забезпечення таких прав проводиться шляхом тестування керівників самостійних структурних підрозділів Фонду та керівників регіональних відділень.

Додаток до Методики містить 11 тестових запитань.

Кожна з відповідей має певну оцінку, тобто позначаючи знаком «+» відповідь «Так» зараховується 1 бал, за надану відповідь «Ні» – 3 бали, «інше» оцінюється у 2 бали.

Формуляр з відповідями керівники підрозділів/відділень мають здавати щороку до 15 січня.

Для вичерпного оцінювання питання поділені для кожного управління структури підрозділів/відділень Фонду. Наприклад керівник з фінансово-економічної роботи та бухгалтерського обліку відповідає на запитання № 4, а керівник департаменту забезпечення діяльності Фонду – на запитання №№ 5-8, 10, 11.

Кожному структурному підрозділу виставляється сумарний бал. За показниками середнього значення результатів оцінювання підрозділів виставляється оцінка по Фонду в цілому.

Якщо у регіональних відділеннях загальна оцінка становить більше 15 балів, вважається, що там не повною мірою забезпечуються права осіб з інвалідністю.

Керівники самостійних структурних підрозділів/регіональних відділень персонально відповідають за достовірність викладених даних.

Результати оцінювання оприлюднюватимуться на сайті Фонду.

Законодавство

Затверджено критерії для державної допомоги підприємствам вугільної галузі

Опубліковано

on

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження критеріїв оцінки допустимості державної допомоги суб’єктам господарювання у вугільній галузі» від 13 січня 2021 р. № 38.

До таких критеріїв належать:

1) недопущення суттєвої нерівності умов діяльності конкуруючих між собою суб’єктів господарювання у вугільній галузі;

2) недопущення, усунення, обмеження чи спотворення конкуренції на ринках виробництва теплової та електричної енергії;

3) зменшення впливу на навколишнє природне середовище в результаті видобутку вугілля вугільними підприємствами, яким надається допомога на закриття (ліквідацію).

Надання державної допомоги здійснюється в будь-якій формі на такі цілі:

1) закриття (ліквідацію) вугледобувних підприємств або їх відокремлених підрозділів;

2) покриття виняткових витрат;

3) забезпечення доступу до запасів вугілля:

– заходи з технічного переоснащення та модернізації вугледобувних підприємств;

– покриття поточних витрат.

Державна допомога для зазначених цілей може бути визнана допустимою для конкуренції, якщо вона відповідає положенням цих критеріїв, та повинна покривати тільки витрати, що стосуються вугілля для виробництва електричної енергії, комбінованого виробництва тепла та електричної енергії, виробництва коксу і як пального для доменних печей у сталеливарній промисловості.

Витрати, що можуть бути відшкодовані отримувачам державної допомоги, визначаються:

1) планом закриття (ліквідації) вугледобувних підприємств та планом покриття виняткових витрат програми роботи вугледобувних підприємств, що затверджуються відповідним рішенням власника (керівника) вугледобувного підприємства або відповідним нормативним актом;

2) планом перспективного розвитку вугледобувних підприємств програми роботи вугледобувних підприємств, що затверджується відповідним рішенням власника вугледобувного підприємства або відповідним нормативним актом, із зазначенням показників для кожного вугледобувного відокремленого підрозділу.

Повідомлення про державну допомогу на закриття (ліквідацію) та забезпечення доступу до запасів вугілля повинні подаватися Антимонопольному комітетові разом з відповідним планом та містити всю необхідну інформацію для перевірки сумісності допомоги відповідно до цих критеріїв.

Державна допомога на покриття поточних витрат не може бути надана після 1 вересня 2022 р.

Читати далі

Законодавство

Майно постійних представництв нерезидентів, які не стали на податковий облік, тепер арештовуватимуть

Опубліковано

on

Набрав чинності наказ Міністерства фінансів України «Про внесення змін до Порядку застосування адміністративного арешту майна платника податків» від 19 листопада 2020 р. № 716.

Змінами до п. 1 розд. III Порядку застосування адміністративного арешту майна платника податків, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14 липня 2017 р. № 632, доповнено обставини, за яких застосовується адміністративний арешт майна, а саме:

– нерезидент розпочинає та/або здійснює господарську діяльність через постійне представництво на території України без взяття на податковий облік, що підтверджується актом перевірки.

Читати далі

Законодавство

Україна передала добровільні внески до фондів ООН

Опубліковано

on

Набрало чинності розпорядження Кабінету Міністрів України «Про здійснення добровільних внесків України до фондів, створених Організацією Об’єднаних Націй» від 20 січня 2021 р. № 38-р.

Уряд погодився з пропозицією Міністерства закордонних справ щодо здійснення добровільних внесків України за рахунок коштів бюджетної програми 1401020 «Внески України до бюджетів ООН, органів і спеціалізованих установ системи ООН, інших міжнародних організацій та конвенційних органів» до:

– Цільового фонду з підтримки діяльності Офісу Голови Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй – у сумі 10000 доларів США;

– Багатостороннього цільового фонду Організації Об’єднаних Націй для боротьби з холерою на Гаїті – у сумі 10000 доларів США.

Читати далі

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Facebook

TWITTER

Календар юриста

В тренді

Про затвердження Методики оцінювання роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю у Фонді державного майна України та його регіональних відділеннях
||
№ Документа: 294
Дата прийняття: 25.03.2019
Дата набрання чинності: 03.05.2019
Дата реєстрації в Мінюсті: 15.04.2019
Номер реєстрації в Мінюсті: 389/33360
Внутрішній номер документа: Немає

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2020
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Telegram
Про затвердження Методики оцінювання роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю у Фонді державного майна України та його регіональних відділеннях
||
№ Документа: 294
Дата прийняття: 25.03.2019
Дата набрання чинності: 03.05.2019
Дата реєстрації в Мінюсті: 15.04.2019
Номер реєстрації в Мінюсті: 389/33360
Внутрішній номер документа: Немає