Connect with us

Законодавство

Україна приєдналась до EURIMAGES

Опубліковано

Верховна Рада України прийняла Закон «Про приєднання України до Європейського фонду підтримки спільного виробництва та розповсюдження художніх кінематографічних та аудіовізуальних творів (“EURIMAGES”)» (законопроект № 0013).

Згідно із Законом Україна приєдналася до Європейського фонду підтримки спільного виробництва та розповсюдження художніх кінематографічних та аудіовізуальних творів, заснованого Резолюцією (88) 15, затвердженою Комітетом Міністрів 26 жовтня 1988 р. у м. Страсбурзі, на 420-му засіданні заступників Міністрів.

«EURIMAGES» відіграє ключову роль в об’єднанні європейської кіноіндустрії, розвитку європейських мереж співпраці між професіоналами кіно, розширенні горизонтів національного кіновиробництва та удосконаленні моделі європейського кіновиробництва, – наголошується у пояснювальній записці до законопроекту.

Приєднання України до Фонду є частиною заходів, спрямованих на заохочення розвитку вітчизняної кіноіндустрії, розширення міжнародного культурного співробітництва та просування українського кіно на європейському кіноринку.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.