Connect with us

Законодавство

Україна приєдналася до Міжамериканської конвенції про інформацію стосовно іноземного законодавства

Дата публікації:

Набрав чинності Закон України «Про приєднання України до Міжамериканської конвенції про підтвердження та інформацію стосовно іноземного законодавства» від 2 березня 2021 р. № 1301-IX.

Верховна Рада постановила приєднатися до Міжамериканської конвенції про підтвердження та інформацію стосовно іноземного законодавства, вчиненої 8 травня 1979 р. в м. Монтевідео, Східна Республіка Уругвай, яка набирає чинності для України на тридцятий день після здачі на зберігання Україною її документа про приєднання, із такою заявою:

«Відповідно до статті 9 Міжамериканської конвенції про підтвердження та інформацію стосовно іноземного законодавства Україна заявляє, що центральним органом для цілей Конвенції є Міністерство юстиції України».

Метою цієї Конвенції є встановлення правил, які регулюють міжнародне співробітництво між Державами-учасницями щодо отримання підтвердження та інформації стосовно законодавства кожної з них.

Міжнародне співробітництво з питань, до яких застосовується ця Конвенція, здійснюється будь-якими прийнятними засобами підтвердження, передбаченими законодавством запитуючої Держави та законодавством запитуваної Держави.

Для цілей цієї Конвенції прийнятні засоби включають такі:

  • документальне підтвердження, яке складається із засвідчених копій текстів правових актів із зазначенням їхньої чинності або судових прецедентів;
  • експертний висновок, який складається з думки адвокатів або фахівців з цього питання;
  • інформацію запитуваної Держави про текст, чинність, зміст та сферу застосування її законодавства з конкретних питань.

Законодавство

100 млн доларів позики на фінансування малого та середнього бізнесу

Опубліковано

on

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Деякі питання реалізації спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку інвестиційного проекту «Додаткове фінансування для протидії COVID-19 в рамках Проекту доступу до довготермінового фінансування» від 19 квітня 2021 р. № 369, якою визнано за доцільне залучення акціонерним товариством «Державний експортно-імпортний банк України» позики від Міжнародного банку реконструкції та розвитку для реалізації вказаного інвестиційного проекту в розмірі 100 млн доларів США.

Міністерство фінансів України інформує, що зазначеним проектом передбачено надання експортоорієнтованим малим та середнім підприємствам доступу до довготермінового фінансування.

Читати далі

Законодавство

90 млн доларів для екстреного реагування на COVID-19 та вакцинацію в Україні

Опубліковано

on

Набрало чинності розпорядження Кабінету Міністрів України «Про залучення позики від Міжнародного банку реконструкції та розвитку для реалізації інвестиційного проекту «Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні» від 21 квітня 2021 р. № 345-р, яким визнано за доцільне залучення позики від МБРР для реалізації вказаного інвестиційного проекту в розмірі 90 млн доларів США.

Читати далі

Законодавство

У СЕП не братимуть комісію за виплату 8 000 грн держдопомоги

Опубліковано

on

Набрала чинності постанова Правління Національного банку України «Про внесення зміни до Тарифів на послуги (операції), що надаються (здійснюються) Національним банком України в системі електронних платежів та у сфері розрахунково-касового обслуговування» від 21 квітня 2021 р. № 33.

Доповненням до вказаних Тарифів, затверджених постановою Правління Національного банку України від 12 серпня 2003 р. № 333, скасовано плату за оброблення електронних розрахункових документів та електронних розрахункових повідомлень банку в системі електронних платежів Національного банку за операціями з виплати допомоги застрахованим особам/повернення на рахунок відправника незарахованої суми коштів допомоги, що здійснюються відповідно до Порядку надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 квітня 2021 р. № 328.

Читати далі


Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Facebook

TWITTER

Календар юриста

В тренді

Про приєднання України до Міжамериканської конвенції про підтвердження та інформацію стосовно іноземного законодавства
||
№ Документа: 1301-IX
Дата прийняття: 02.03.2021
Дата набрання чинності: 04.04.2021
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2021
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Telegram
Про приєднання України до Міжамериканської конвенції про підтвердження та інформацію стосовно іноземного законодавства
||
№ Документа: 1301-IX
Дата прийняття: 02.03.2021
Дата набрання чинності: 04.04.2021
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає