Connect with us

Законодавство

В ході перевірок суб’єктів первинного фінмоніторингу складатимуть на дві форми більше

Опубліковано

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України на своєму сайті оприлюднило проект Наказу «Про затвердження Порядку проведення Міністерством економічного розвитку і торгівлі України перевірок суб’єктів первинного фінансового моніторингу». Його пропонується прийняти на зміну діючому Порядку проведення Міністерством економічного розвитку і торгівлі України перевірок суб’єктів первинного фінансового моніторингу, затвердженому Наказом Мінекономрозвитку від 12 серпня 2011 р. № 36.

Проект нового Порядку змінює та розширює деякі положення попереднього.

Так, розширюється мета проведення перевірок, до якої також включено запобігання фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

У випадку неналежного повідомлення суб’єкта про проведення планової перевірки на Мінекономрозвитку покладається обов’язок надіслати повторне повідомлення. Посвідчення на право проведення перевірки окрім Міністра економічного розвитку і торгівлі України зможе підписувати і його заступник. Крім того, збільшена кількість типових форм, які мають складатись в ході перевірок (10 проти 8).

Метою прийняття проекту Наказу є удосконалення організаційних та процедурних процесів при здійсненні перевірок суб’єктів первинного фінансового моніторингу.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.