Connect with us

Законодавство

В особливий період усі звільнені військові зв’язківці можуть повернутися на службу

Набрав чинності наказ Адміністрації державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України «Про затвердження Змін до Інструкції про порядок комплектування особовим складом Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України» від 18 жовтня 2018 р. № 614.

У п. 5 розділу ІІІ викладено у новій редакції абз. 9 – 11. Зокрема, за доповненим абз. 9, кандидату відмовлять у прийомі на роботу до Держспецзв’язку, якщо виявлять такі факти:

  • наявності захворювань або протипоказань, які перешкоджають ефективному виконанню службових обов’язків в тому числі на посадах за переліком, що можуть бути заміщені громадянами України з числа військовослужбовців, які проходять військову службу за призовом осіб офіцерського складу, тощо, і визнані військово-лікарськими комісіями непридатними до військової служби за станом здоров’я за наслідками захворювань, поранень (травм, контузій, каліцтв), одержаних під час виконання обов’язків військової служби, що призвело до встановлення їм інвалідності, часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності (крім розумових, сенсорних, психологічних вад, розладів психіки, поведінки та інших захворювань), затвердженим Адміністрацією Держспецзв’язку;
  • професійної непридатності, обумовленої фаховими навичками чи освітнім рівнем (раніше було визначено лише критерій недостатності навичок) (абз. 10);
  • звільнення кандидата з попереднього місця служби через службову невідповідність або систематичне невиконання умов контракту (абз. 11).

Окрім того, до п. 5 додано новий абзац, за яким в особливий період особи, які були звільнені до оголошення мобілізації з військової служби чи служби в запасі через службову невідповідність або у зв’язку із систематичним невиконанням умов контракту – можуть бути прийняті на військову службу за контрактом на строки,  визначені ст. 23 Закону «Про військовий обов’язок і військову службу».

Законодавство

Держкіно виконуватиме зобов’язання, що випливають із членства в Eurimages

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 3 переліку центральних органів виконавчої влади, інших державних органів, відповідальних за виконання зобов’язань, що випливають із членства України в міжнародних організаціях» від 1 липня 2020 р. № 562.

Пункт 3 переліку центральних органів виконавчої влади, інших державних органів, відповідальних за виконання зобов’язань, що випливають із членства України в міжнародних організаціях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України «Про порядок участі центральних органів виконавчої влади у діяльності міжнародних організацій, членом яких є Україна» від 13 вересня 2002 р. № 1371, доповнено позицією:

Європейський фонд підтримки спільного виробництва та розповсюдження художніх кінематографічних та аудіовізуальних творів («Eurimages») – МКІП, Держкіно.

Читати далі

Законодавство

Затверджено Порядок присвоєння спеціальних звань у ДБР

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Питання присвоєння спеціальних звань рядового і начальницького складу Державного бюро розслідувань та їх співвідношення з іншими спеціальними, а також військовими званнями і класними чинами» від 27 травня 2020 р. № 564.

Відповідно до затвердженого Порядку спеціальне звання осіб начальницького складу Державного бюро розслідувань може бути первинним або черговим.

Для осіб молодшого начальницького складу Державного бюро розслідувань первинним є спеціальне звання капрала Державного бюро розслідувань.

Для осіб середнього начальницького складу Державного бюро розслідувань первинним є спеціальне звання лейтенанта Державного бюро розслідувань, а у випадках, передбачених цим Порядком, – молодшого лейтенанта Державного бюро розслідувань.

Для осіб старшого начальницького складу Державного бюро розслідувань первинним є спеціальне звання майора Державного бюро розслідувань.

Черговим спеціальним званням є спеціальне звання, наступне за тим, яке має особа рядового і начальницького складу Державного бюро розслідувань.

Граничні спеціальні звання рядового і молодшого, середнього та старшого начальницького складу Державного бюро розслідувань за штатними посадами встановлюються Директором Державного бюро розслідувань.

Спеціальне звання вищого начальницького складу Державного бюро розслідувань за штатними посадами встановлюється Президентом України.

Старшинство та послідовність спеціальних звань рядового і начальницького складу Державного бюро розслідувань визначається відповідно до ст. 14-2 Закону України «Про Державне бюро розслідувань».

Спеціальні звання рядового і начальницького складу Державного бюро розслідувань присвоюються особам, прийнятим на службу в Державне бюро розслідувань, з урахуванням їх особистих, ділових та моральних якостей, освітнього і професійного рівня, службового досвіду та інших умов, передбачених цим Порядком.

Також визнано такою, що втратила чинність, постанова Кабінету Міністрів України «Питання присвоєння спеціальних звань начальницького складу та співвідношення між військовими (спеціальними) званнями, класними чинами та спеціальними званнями Державного бюро розслідувань» від 15 січня 2020 р. № 13.

Читати далі

Законодавство

Залишки коштів за житлові субсидії та пільги на оплату ЖКП перерахують у наступний бюджетний період

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 24 грудня 2019 р. N 1101» від 25 червня 2020 р. № 520.

Змінами до п. 4 постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги» від 24 грудня 2019 р. № 1101 встановлено, що невикористані залишки коштів за надані житлові субсидії та пільги на оплату житлово-комунальних послуг, що утворилися на кінець бюджетного періоду 2019 р. на поточних рахунках із спеціальним режимом використання, відкритих в органах Казначейства, суб’єкти господарювання перераховують протягом наступного бюджетного періоду (раніше – в останній робочий день такого періоду) на поточні рахунки, відкриті в банківських установах на їх ім’я.

Читати далі

В тренді

Про затвердження Змін до Інструкції про порядок комплектування особовим складом Державної служби спеціального зв`язку та захисту інформації України
||
№ Документа: 614
Дата прийняття: 18.10.2018
Дата набрання чинності: 30.11.2018
Дата реєстрації в Мінюсті: 08.11.2018
Номер реєстрації в Мінюсті: 1273/32725
Внутрішній номер документа: Немає
Про затвердження Змін до Інструкції про порядок комплектування особовим складом Державної служби спеціального зв`язку та захисту інформації України
||
№ Документа: 614
Дата прийняття: 18.10.2018
Дата набрання чинності: 30.11.2018
Дата реєстрації в Мінюсті: 08.11.2018
Номер реєстрації в Мінюсті: 1273/32725
Внутрішній номер документа: Немає