Connect with us

Законодавство

Вчений ступінь можна отримати в режимі відеоконференції

Опубліковано

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку присудження наукових ступенів» від 15 липня 2020 р. № 607.

Змінами до абз. 1 п. 22 Порядку присудження наукових ступенів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 липня 2013 р. № 567 встановлено, що прилюдний захист дисертації проводиться на засіданні спеціалізованої вченої ради (з можливим використанням засобів відеозв’язку в режимі реального часу та забезпеченням можливості їх використання особами з інвалідністю).

Новою редакцією абз. 5 і 6 п. 23 Порядку визначено, що після закінчення захисту дисертації спеціалізована вчена рада проводить таємне голосування щодо присудження наукового ступеня.

Якщо засідання спеціалізованої вченої ради проводиться з використанням засобів відеозв’язку в режимі реального часу, таємне голосування проводиться з використанням програмного забезпечення (засобу), що забезпечує анонімність і верифікованість такого голосування. Програмне забезпечення (засіб) для проведення таємного голосування застосовується за рішенням спеціалізованої вченої ради. Протокол лічильної комісії затверджується відкритим голосуванням простою більшістю голосів членів ради, які брали участь у засіданні.

Здобувач має право за письмовою заявою зняти дисертацію з розгляду на засіданні спеціалізованої вченої ради до початку таємного голосування щодо присудження наукового ступеня та в подальшому подати її до захисту як нову працю, крім випадків, зазначених у п. 14 цього Порядку.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Про внесення змін до Порядку присудження наукових ступенів
||
№ Документа: 607
Дата прийняття: 15.07.2020
Дата набрання чинності: 23.07.2020
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Про внесення змін до Порядку присудження наукових ступенів
||
№ Документа: 607
Дата прийняття: 15.07.2020
Дата набрання чинності: 23.07.2020
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає