Connect with us

Законодавство

Військові адміністрації можуть передавати зерно пшениці фондам і програмам ООН безоплатно

Опубліковано

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 р. № 328» від 13 червня 2024 р. № 688.

Новим пп. 9 п. 4 постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання забезпечення населення продовольчими товарами в умовах воєнного стану» від 20 березня 2022 р. № 328 обласним, Київській міській військовим адміністраціям доручено у разі потреби забезпечити безоплатну передачу зерна пшениці (не нижче 3 класу), закупленого за рахунок коштів державного бюджету, що передбачені за програмою «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення нагальних потреб функціонування держави в умовах воєнного стану», зокрема зерна, закупленого відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 2 березня 2022 р. № 185, фондам, програмам Організації Об’єднаних Націй або її головних органів чи спеціалізованим установам Організації Об’єднаних Націй, іншим автономним міжурядовим організаціям системи Організації Об’єднаних Націй або їх представникам на переробку та подальше забезпечення за тристоронніми договорами, укладеними між обласними, Київською міською військовими адміністраціями, суб’єктами господарювання – зберігачами зерна та органами, фондами, програмами Організації Об’єднаних Націй або її головних органів або спеціалізованими установами Організації Об’єднаних Націй, іншими автономним міжурядовими організаціями системи Організації Об’єднаних Націй або їх представниками борошном та/або крупами та/або макаронними виробами та/або хлібом та хлібобулочними виробами нетривалого зберігання:

Читайте також: Переселенцям нададуть «муніципальну няню»

– закладів та установ охорони здоров’я та/або будинків-інтернатів для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю та/або закладів освіти, що належать до державної і комунальної форми власності;

– соціально незахищених осіб, зокрема тих, що проживають на територіях, які включені до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією, затвердженого Мінреінтеграції, зокрема на території можливих бойових дій (для яких не визначена дата припинення можливості бойових дій); активних бойових дій (для яких не визначена дата завершення бойових дій); активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси (для яких не визначена дата завершення бойових дій); тимчасово окупованих російською федерацією територіях України (для яких визначена дата завершення тимчасової окупації).

Також зверніть увагу на Правові позиції Верховного Суду щодо кримінальних правопорушень, пов’язаних з війною, та збірник Воєнний стан. Всі нормативні матеріали, алгоритми дій, роз’яснення, корисні ресурси.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Про внесення зміни до пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 р. № 328
||
№ Документа: 688
Дата прийняття: 13.06.2024
Дата набрання чинності: 20.06.2024
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Про внесення зміни до пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 р. № 328
||
№ Документа: 688
Дата прийняття: 13.06.2024
Дата набрання чинності: 20.06.2024
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає