Connect with us

Законодавство

Встановлено як наповнюватимуть базу даних застрахованих власників наземних транспортних засобів

Опубліковано

16.02.2018 Набрали чинності зміни до Положення про єдину централізовану базу даних щодо обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, внесені розпорядженням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг від 21 грудня 2017 р. № 4600.

Оновленим пунктом 1.3 уточнено визначення термінів, наведених у Положенні. Оновилися підпункти 2.1.1, 2.1.2 пункту 2.1 розділу ІІ, що регулюють відомості про втрачені, зіпсовані та знищені бланки поліса і про укладені та достроково припинені внутрішні договори.

Отримав нову редакцію  пункт 3.1  розділу ІІІ, що регулює наповнення інформацією бази даних Моторно-транспортного страхового бюро України (МТСБУ); змінився пункт 3.3 щодо порядку надання інформації оператором до бази даних МТСБУ та пункт 3.4 стосовно надання інформації страховиками – членами МТСБУ.

В новій редакції викладено переліки інформації:

– про укладені внутрішні договори обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів;

– про укладені міжнародні договори обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів «Зелена картка»;

– про врегулювання за внутрішніми договорами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

При цьому додатки 2-5 до Положення про єдину централізовану базу даних щодо обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів виключені.

Ці додатки дотепер регулювали питання операцій з даними щодо укладення внутрішніх договорів з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів; інформацією про формування та розміщення коштів, сплачених до централізованого страхового резервного фонду захисту потерпілих, що є коштами страхових резервів страховика, у визначених категоріях активів; інформацією про формування та розміщення коштів, сплачених до централізованого страхового резервного фонду страхових гарантій, що є коштами страхових резервів страховика, у визначених категоріях активів; інформацією щодо показників діяльності з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (за внутрішніми договорами).

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.