Connect with us

Законодавство

Видавати свідоцтва патентних повірених буде НОІВ

Опубліковано

Кабінет Міністрів в рамках дерегуляції економіки вніс зміни до низки постанов, якими скасовано такі застарілі інструменти:

– видача контрольних марок на розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп’ютерних програм, баз даних. Йдеться про голограми на СD, без яких роздрібний продаж дисків був заборонений;

Читайте також: Функції Національного органу інтелектуальної власності передано до державної організації

– висновок науково-дослідної організації стосовно технічної неможливості знешкодження та утилізації шкідливих речовин, відходів виробництва та стічних вод;

– висновок про те, що товари, які використовуються для розвитку виробництва і забезпечення споживання біологічних видів палива, не виробляються та не мають аналогів в Україні.

«Також передано повноваження щодо видачі свідоцтва представника у справах інтелектуальної власності (патентного повіреного) до Національного органу інтелектуальної власності. Ці повноваження належали Мінекономіки при тому, що згідно з законом функції щодо атестації та реєстрації патентних повірених здійснює Національний орган інтелектуальної власності», – додали у Міністерстві економіки України.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.