Connect with us

Законодавство

За 110 млн грн створять центри креативної економіки

Дата публікації:

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення центрів креативної економіки» від 17 березня 2021 р. № 208.

Метою використання бюджетних коштів є створення центрів розвитку креативної економіки в містах різного масштабу та з різними соціально-економічними умовами.

Бюджетні кошти спрямовуються на реалізацію проектів із створення центрів креативної економіки, в тому числі на:

  • спорудження (нове будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт) будівель для розміщення центрів креативної економіки;
  • виготовлення проектної документації для реалізації проектів.

Умовами надання бюджетних коштів є:

  • строк реалізації проектів не перевищує два роки;
  • врахування потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення під час розроблення проектної документації та реалізації проектів;
  • наявність фінансово-економічного обґрунтування спроможності довгострокового функціонування центру креативної економіки;
  • відповідність проекту пріоритетам, визначеним у програмних та стратегічних документах розвитку територій.

Пропозиції щодо переліків проектів формуються місцевими держадміністраціями, виконавчими комітетами місцевих рад та подаються на затвердження Мінрегіону.

Як інформує Міністерство розвитку громад та територій України, центри стимулюватимуть підвищення економічної активності в регіонах, культивуватимуть smart-підприємництво та сприятимуть зниженню безробіття та еміграції молоді. Планується, що вони включатимуть створення лабораторій, ІТ-школи, мікровиробництво, креативні простори для навчання та коворкінгу.

У державному бюджеті на 2021 р. на створення центрів передбачено понад 110 млн гривень.

Законодавство

100 млн доларів позики на фінансування малого та середнього бізнесу

Опубліковано

on

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Деякі питання реалізації спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку інвестиційного проекту «Додаткове фінансування для протидії COVID-19 в рамках Проекту доступу до довготермінового фінансування» від 19 квітня 2021 р. № 369, якою визнано за доцільне залучення акціонерним товариством «Державний експортно-імпортний банк України» позики від Міжнародного банку реконструкції та розвитку для реалізації вказаного інвестиційного проекту в розмірі 100 млн доларів США.

Міністерство фінансів України інформує, що зазначеним проектом передбачено надання експортоорієнтованим малим та середнім підприємствам доступу до довготермінового фінансування.

Читати далі

Законодавство

90 млн доларів для екстреного реагування на COVID-19 та вакцинацію в Україні

Опубліковано

on

Набрало чинності розпорядження Кабінету Міністрів України «Про залучення позики від Міжнародного банку реконструкції та розвитку для реалізації інвестиційного проекту «Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні» від 21 квітня 2021 р. № 345-р, яким визнано за доцільне залучення позики від МБРР для реалізації вказаного інвестиційного проекту в розмірі 90 млн доларів США.

Читати далі

Законодавство

У СЕП не братимуть комісію за виплату 8 000 грн держдопомоги

Опубліковано

on

Набрала чинності постанова Правління Національного банку України «Про внесення зміни до Тарифів на послуги (операції), що надаються (здійснюються) Національним банком України в системі електронних платежів та у сфері розрахунково-касового обслуговування» від 21 квітня 2021 р. № 33.

Доповненням до вказаних Тарифів, затверджених постановою Правління Національного банку України від 12 серпня 2003 р. № 333, скасовано плату за оброблення електронних розрахункових документів та електронних розрахункових повідомлень банку в системі електронних платежів Національного банку за операціями з виплати допомоги застрахованим особам/повернення на рахунок відправника незарахованої суми коштів допомоги, що здійснюються відповідно до Порядку надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 квітня 2021 р. № 328.

Читати далі


Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Facebook

TWITTER

Календар юриста

В тренді

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення центрів креативної економіки
||
№ Документа: 208
Дата прийняття: 17.03.2021
Дата набрання чинності: 18.03.2021
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2021
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Telegram
Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення центрів креативної економіки
||
№ Документа: 208
Дата прийняття: 17.03.2021
Дата набрання чинності: 18.03.2021
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає