Connect with us

Законодавство

За призначенням пенсії в разі втрати годувальника сім’ї військових зможуть звернутися онлайн

Опубліковано

У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону № 11374, яким встановлюються особливості звернення за призначенням пенсії в разі втрати годувальника сім’ям військовослужбовців.

Читайте також: Розгляд скарг податковою комісією – в режимі відеоконференції

Доповненням до ст. 29 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» запропоновано передбачити, що заява про призначення пенсії в разі втрати годувальника з усіма необхідними для вирішення цього питання документами подається членом сім’ї військовослужбовця, особи, яка має право на пенсію згідно із цим Законом, якому на дату смерті не було призначено пенсію, до головного управління Пенсійного фонду України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, через уповноважений орган (структурний підрозділ) або разом зі сканованими копіями документів, які відповідають оригіналам документів та придатні для сприйняття їх змісту (мають містити чітке зображення повного складу тексту документа та його реквізитів), через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України або засобами Єдиного державного веб-порталу електронних послуг з використанням кваліфікованого електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису.

У такому самому порядку подається заява про призначення пенсії в разі втрати годувальника за померлого годувальника, який отримував пенсію відповідно до цього Закону.

Також зверніть увагу на Правові позиції Верховного Суду щодо кримінальних правопорушень, пов’язаних з війною, Огляд судової практики Верховного Суду з вирішення господарських спорів в умовах воєнного стану та збірник Воєнний стан. Всі нормативні матеріали, алгоритми дій, роз’яснення, корисні ресурси.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.