Connect with us

Законодавство

За стягненням аліментів наглядатимуть регіональні штаби

На офіційному сайті Міністерства юстиції України розміщено інформацію щодо створення штабів зі стягнення аліментів з боржників.

З метою забезпечення вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів» від 7 грудня 2017 р. № 2234-VIII при всіх головних територіальних управліннях юстиції утворені регіональні штаби з координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами державної виконавчої служби рішень про стягнення аліментів.

Крім того, регіональні штаби проводитимуть роз’яснювальну роботу щодо застосування законодавства, яке регулює порядок стягнення аліментів, взаємодіятимуть з органами Національної поліції, Державної прикордонної служби, соціального захисту населення, мобільними групами з ліквідації заборгованості зі сплати аліментів.

Станом на 16 лютого 2018 р. внесено до суду 6165 подань про оголошення розшуку боржника, стягнуто 324,5 млн. грн. на користь 434295 дітей (з початку року).

Continue Reading
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2023
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.