Connect with us

Законодавство

Заборонено використання кондиціонерів і зовнішнього освітлення державними установами та підприємствами

Опубліковано

Набрало чинності розпорядження Кабінету Міністрів України «Деякі заходи щодо стабілізації роботи об’єднаної енергетичної системи України» від 7 червня 2024 р. № 510-р, яким доручено міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади, обласним та Київській міській державним адміністраціям (військовим адміністраціям), Секретаріату Кабінету Міністрів України забезпечити у період до 31 грудня 2024 р. економію електричної енергії у приміщеннях зазначених органів та підприємствами, установами, організаціями, що належать до сфери їх управління, господарськими товариствами, у статутному капіталі яких 50 і більше відсотків акцій (часток) належать державі, зокрема шляхом припинення використання кондиціонерів повітря, зовнішнього освітлення будівель та прилеглої території.

Також рекомендовано до 31 грудня 2024 р.:

– Апарату Верховної Ради України, Офісу Президента України, Державному управлінню справами, органам судової влади, Офісу Генерального прокурора, правоохоронним органам, іншим державним органам, Національному банку, Національній академії наук та національним галузевим академіям наук, органам місцевого самоврядування забезпечити економію електричної енергії у приміщеннях зазначених органів та установ, а також підпорядкованими їм органами, підприємствами, установами, організаціями, зокрема шляхом припинення використання кондиціонерів повітря, зовнішнього освітлення будівель та прилеглої території та освітлення зовнішньої реклами;

Читайте також: Графіки відключень не застосовуватимуть до імпортерів електроенергії, але з умовою

– органам місцевого самоврядування обмежити освітлення вулично-дорожньої мережі та парків.

Передбачені заходи не застосовуються до закладів охорони здоров’я, суб’єктів господарювання, для яких кондиціювання повітря є частиною технологічного процесу, а також технічних заходів організації дорожнього руху.

Керівник робіт з ліквідації наслідків воєнної надзвичайної ситуації державного рівня в електроенергетичних системах має вживати інших заходів, необхідних для стабілізації ситуації в об’єднаній енергетичній системі України.

Заходи економії електричної енергії, передбачені цим розпорядженням, не застосовуються до електричної енергії, яка виробляється на власних енергогенеруючих установках споживачів для їх власних потреб.

Також зверніть увагу на Правові позиції Верховного Суду щодо кримінальних правопорушень, пов’язаних з війною, та збірник Воєнний стан. Всі нормативні матеріали, алгоритми дій, роз’яснення, корисні ресурси.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Деякі заходи щодо стабілізації роботи об`єднаної енергетичної системи України
||
№ Документа: 510-р
Дата прийняття: 07.06.2024
Дата набрання чинності: 07.06.2024
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Деякі заходи щодо стабілізації роботи об`єднаної енергетичної системи України
||
№ Документа: 510-р
Дата прийняття: 07.06.2024
Дата набрання чинності: 07.06.2024
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає