Connect with us

Законодавство

Закупівельні підприємства МО зможуть отримувати кошти від UNITED24

Опубліковано

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 21 травня 2024 р. № 587, якою внесено зміни до деяких постанов щодо використання коштів службами державного замовника.

Зокрема новими абзацами пп. 1 п. 3 Порядку використання рахунків для залучення добровільних внесків (благодійних пожертв) на підтримку України «UNITED24», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 квітня 2022 р. № 472, встановлено, що кошти із спеціального рахунка для збору коштів на підтримку Збройних Сил з урахуванням обсягів коштів, наявних на зазначеному рахунку, та особливостей їх залучення за погодженням з Міноборони можуть перераховуватися державному підприємству Міністерства оборони України «Агенція оборонних закупівель», державному підприємству Міністерства оборони України «Державний оператор тилу» для здійснення оборонних закупівель.

Читайте також: Бронювання військовозобов’язаних для критично важливих ІТ-підприємств – без обмежень

Кошти із спеціального рахунка для збору коштів на підтримку Збройних Сил зараховуються державним органам, державним підприємствам на рахунки, відкриті в органах Казначейства згідно з кодом класифікації доходів бюджету 25020200 «Надходження, що отримують бюджетні установи від підприємств, організацій, фізичних осіб та від інших бюджетних установ для виконання цільових заходів, у тому числі заходів з відчуження для суспільних потреб земельних ділянок та розміщених на них інших об’єктів нерухомого майна, що перебувають у приватній власності фізичних або юридичних осіб», для використання в установленому порядку.

Мінцифри забезпечує взаємодію з Національним банком з питань надання інформації щодо надходження коштів на спеціальний рахунок для збору коштів на підтримку Збройних Сил та обсягів коштів, що використовуються (перераховуються) із зазначеного рахунка.

Також зверніть увагу на Правові позиції Верховного Суду щодо кримінальних правопорушень, пов’язаних з війною, та збірник Воєнний стан. Всі нормативні матеріали, алгоритми дій, роз’яснення, корисні ресурси.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо використання коштів службами державного замовника
||
№ Документа: 587
Дата прийняття: 21.05.2024
Дата набрання чинності: 23.05.2024
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо використання коштів службами державного замовника
||
№ Документа: 587
Дата прийняття: 21.05.2024
Дата набрання чинності: 23.05.2024
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає