Connect with us

Законодавство

Закупівлі для підготовки до Олімпійських ігор – за переговорною процедурою

Опубліковано

Комітет з питань молоді і спорту рекомендував Верховній Раді України прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” (щодо забезпечення підготовки та участі національних збірних команд України у XXXII літніх Олімпійських та XVI Паралімпійських ігор 2020 року в м. Токіо (Японія)» № 2625.

Запропоновано внести зміни до розд. IX Прикінцеві та Перехідні положення Закону України «Про публічні закупівлі», якими доповнити перелік підстав застосування переговорної процедури закупівлі.

Згідно з проектом, до 7 вересня 2020 р. замовники, визначені Кабінетом Міністрів України, можуть здійснювати закупівлю товарів, робіт і послуг, необхідних для забезпечення ефективної підготовки та участі національних збірних команд України у ХХХІІ літніх Олімпійських та ХVI Паралімпійських іграх 2020 р. в м. Токіо (Японія), згідно з переліком товарів, робіт і послуг, що затверджується Кабінетом Міністрів України, за переговорною процедурою, встановленою ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі».

При цьому, замовник має право укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури у строк не раніше ніж через п’ять днів з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір за результатами застосування переговорної процедури закупівлі.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.