Connect with us

Законодавство

Запропоновано текст присяги працівника ДБР

Опубліковано

Верховна Рада України в першому читанні прийняла законопроект про вдосконалення роботи Державного бюро розслідувань. Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності на своєму засіданні 4 квітня 2018 р., розглядаючи доопрацьований проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державне бюро розслідувань» щодо уточнення окремих положень» № 5395, дійшов висновку про необхідність зміни назви законопроекту на: «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення діяльності Державного бюро розслідувань».

Законопроектом пропонується створити 7 територіальних управлінь Державного бюро розслідувань.

Пропонується доповнити статтю 14-ту Закону введення обов’язкової присяги співробітника Д.Б.Р. Текст присяги також наведено в законопроекті:

«Я (прізвище, ім’я, по батькові), вступаючи на службу до Державного бюро розслідувань, усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю вірно служити Українському народові, дотримуватися Конституції та законів України, чесно, сумлінно і неупереджено виконувати свої службові обов’язки, сприяти утвердженню верховенства права, законності та правопорядку, захищати права і свободи людини і громадянина, інтереси суспільства та держави

Цікаво, що поряд з фінансуванням з державного бюджету, пропонується, що ДБР може фінансуватись відповідно до міжнародних проектів допомоги. Що ж до особливостей оплати праці службовців Бюро, то необхідно зазначити, що законопроектом передбачено встановити розмір премії співробітника на рівні не більше 30-ти відсотків від посадового окладу.

Для розгляду питань застосування дисциплінарних стягнень до працівників Державного бюро розслідувань повинно має створена Дисциплінарна комісія у складі 5 осіб з числа його співробітників. Троє з членів дисциплінарної комісії призначає Рада громадського контролю бюро.

Державне бюро розслідувань визнається юридичною особою публічного права та матиме свою печатку з Державним Гербом України та своїм найменуванням.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.