Засудженому надається місяць для сплати штрафу - LexInform: Правові та юридичні новини, юридична практика, коментарі
Connect with us

Законодавство

Засудженому надається місяць для сплати штрафу

Дата публікації:

Набрав чинності наказ Міністерства юстиції України «Про затвердження Порядку виконання уповноваженими органами з питань пробації судових рішень про призначення покарання у виді штрафу» від 27 квітня 2018 р. № 1301/5.

Згідно з наказом орган пробації зобов’язаний:

  • вести облік осіб, засуджених до покарання у вигляді штрафу;
  • контролювати сплату ними штрафів;
  • вносити до суду подання стосовно засуджених, які порушують строки сплати штрафу або ухиляються від його сплати.

Рішення суду виконується за місцем проживання засудженого.

Орган пробації в день отримання рішення суду вносить відомості про засуджену особу до журналу обліку та у триденний строк сповіщає суд про взяття рішення до виконання. Окрім того інформує територіальні органи поліції про засуджену особу.

Засуджений зобов’язаний сплатити штраф у місячний строк, повідомити про це орган пробації та пред’явити відповідну квитанцію на підтвердження оплати.

В разі несплати штрафу у встановлений строк, орган пробації повідомляє про це суд, який встановлює розстрочку сплати штрафу або замінює покарання на громадські роботи, чи визначає позбавлення волі на певний строк.

Засуджений знімається з обліку якщо:

  • сплатив штраф у встановлені законом строки;
  • його справа переглянута у зв’язку з амністію або помилуванням; та
  • в разі його смерті.

Законодавство

Банки для виплат працівникам бюджетних установ не змінюватимуть протягом воєнного стану

Опубліковано

on

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Деякі питання здійснення виплат пенсій, грошової допомоги, виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням та заробітної плати працівникам бюджетних установ протягом дії воєнного стану» від 13 травня 2022 р. № 588, якою:

1) зупинено на період дії воєнного стану дію постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2001 р. № 1231 «Про затвердження Порядку відбору банків, через які здійснюється виплата пенсій, грошової допомоги, виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням та заробітної плати працівникам бюджетних установ» в частині механізму визначення та вимог до банків, у яких одержувачам пенсій, грошової допомоги, заробітної плати у бюджетній установі відкриваються поточні рахунки, через які здійснюються їх виплати;

Читайте також: Документи про структуру власності банку можна подавати в е-формі

2) встановлено, що перелік банків, через які здійснюється виплата пенсій, грошової допомоги, виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням та заробітної плати працівникам бюджетних установ, сформований станом на 24 лютого 2022 р., є актуальним та до нього не вносяться зміни протягом періоду дії воєнного стану.

Постанова діє до дня припинення чи скасування воєнного стану.

Читати далі

Законодавство

Акредитація медзакладів продовжується автоматично

Опубліковано

on

От

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 15 липня 1997 р. № 765» від 13 травня 2022 р. № 592, якою встановлено, що:

1) на період дії воєнного стану акредитація закладів охорони здоров’я не проводиться;

Читайте також: Спрощено розподіл медичних товарів для захисників України

2) акредитаційні сертифікати, строк дії яких закінчується в період дії воєнного стану або закінчився за три місяці до дня введення воєнного стану, продовжують діяти протягом 12 місяців з дня припинення або скасування воєнного стану.

Читати далі

Законодавство

Меддопомогу пораненим бійцям за кордоном надаватимуть згідно з місцевим законодавством

Опубліковано

on

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1079» від 13 травня 2022 р. № 593, якою доручено Міністерству оборони, Міністерству внутрішніх справ вжити заходів до направлення громадян України з числа військовослужбовців, які брали безпосередню участь у здійсненні заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, перебуваючи безпосередньо в районах здійснення зазначених заходів, для лікування за кордон.

Читайте також: Спрощено розподіл медичних товарів для захисників України

Порядок надання військовослужбовцям, які брали безпосередню участь у здійсненні заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, перебуваючи безпосередньо в районах здійснення зазначених заходів, медичної допомоги або проведення медико-психологічної реабілітації в іноземних закладах охорони здоров’я визначається законодавством держав, в яких вони перебувають на лікуванні.

Читати далі

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

В тренді

Про затвердження Порядку виконання уповноваженими органами з питань пробації судових рішень про призначення покарання у виді штрафу
||
№ Документа: 1301/5
Дата прийняття: 27.04.2018
Дата набрання чинності: 25.05.2018
Дата реєстрації в Мінюсті: 02.05.2018
Номер реєстрації в Мінюсті: 544/31996
Внутрішній номер документа: Немає

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2022
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Про затвердження Порядку виконання уповноваженими органами з питань пробації судових рішень про призначення покарання у виді штрафу
||
№ Документа: 1301/5
Дата прийняття: 27.04.2018
Дата набрання чинності: 25.05.2018
Дата реєстрації в Мінюсті: 02.05.2018
Номер реєстрації в Мінюсті: 544/31996
Внутрішній номер документа: Немає