Connect with us

Законодавство

Затверджено Порядок надання статусу постраждалого учасника Революції Гідності

Опубліковано

07.03.2018 Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Деякі питання соціального захисту постраждалих учасників Революції Гідності» 28 лютого 2018 р. № 119.

Постановою ухвалено Порядок надання статусу постраждалого учасника Революції Гідності, Порядок виготовлення та видачі посвідчення «Постраждалий учасник Революції Гідності», а також затверджено зміни, що вноситься до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення і програмно-технічного забезпечення системи інформаційно-аналітичної підтримки, інформаційно-методичного забезпечення та виготовлення бланків посвідчень і нагрудних знаків для системи соціального захисту.

Порядок надання статусу постраждалого учасника Революції Гідності визначає процедуру надання статусу особам, які отримали тілесні ушкодження під час участі у масових акціях громадського протесту в Україні з 21 листопада 2013 р. по 21 лютого 2014 р. за євроінтеграцію та проти режиму Януковича.

Статус постраждалого учасника Революції Гідності надається особам, які на виконання Закону України «Про встановлення державної допомоги постраждалим учасникам масових акцій громадського протесту та членам їх сімей» включені до переліку осіб, які під час участі в масових акціях громадського протесту отримали тілесні ушкодження (тяжкі, середньої тяжкості, легкі), але такі ушкодження не призвели до інвалідності, та звернулися за медичною допомогою у період з 21 листопада 2013 р. по 30 квітня 2014 р.

Важливо, що дія цього Порядку не поширюється на працівників міліції, осіб, які проходили службу в правоохоронних органах спеціального призначення, військовослужбовців внутрішніх військ, Збройних Сил та інших військових формувань, які отримали тілесні ушкодження (тяжкі, середньої тяжкості, легкі) під час виконання службових обов’язків, пов’язаних з масовими акціями громадського протесту.

У разі отримання особою статусу постраждалого учасника Революції Гідності, вона отримує відповідне посвідчення «Постраждалий учасник Революції Гідності» – документ, що підтверджує статус постраждалого учасника Революції Гідності, і на підставі якого надаються відповідні пільги і компенсації.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Деякі питання соціального захисту постраждалих учасників Революції Гідності
||
№ Документа: 119
Дата прийняття: 28.02.2018
Дата набрання чинності: 07.03.2018
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Деякі питання соціального захисту постраждалих учасників Революції Гідності
||
№ Документа: 119
Дата прийняття: 28.02.2018
Дата набрання чинності: 07.03.2018
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає