Connect with us

Законодавство

Зберігати наркотичні речовини дозволено в приміщеннях із півметровими стінами

В Міністерстві юстиції України зареєстровано наказ Міністерства внутрішніх справ України «Про затвердження Вимог до об’єктів і приміщень, призначених для здійснення діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів та зберігання вилучених з незаконного обігу таких засобів і речовин» від 29 січня 2018  р. № 52.

Вимоги, встановлені наказом, поширюються на суб’єктів господарювання, Службу безпеки України, Національну поліцію України і Державну фіскальну службу України та містять технічні вимоги до об’єктів та приміщень, призначених для здійснення діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, їх оснащення, зберігання вилучених із незаконного обігу таких засобів і речовин.

Відповідні об’єкти та приміщення, призначені для здійснення діяльності з обігу наркотичних засобів, можуть бути закритого (приміщення) або відкритого (об’єкти) типу.

За кожним з таких місць закріплюється відповідний порядковий номер,  перелік наркотичних засобів, які знаходяться в такому місці, а також встановлюються спеціальні технічні вимоги.

До спеціальних технічних вимог належать:

  1. стіни, що мають становити еквівалент за міцністю цегляним стінам завтовшки не менше 500 мм;
  2. підлога і стеля, що мають становити еквівалент за міцністю залізобетонній плиті завтовшки не менше 180 мм;
  3. вхідні двері, що мають бути справні, добре підігнані під дверну коробку, металеві або дерев’яні;
  4. віконні отвори приміщень, що із внутрішнього боку чи між рамами мають бути обладнані металевими ґратами.

Також, висуваються спеціальні вимоги до оснащення об’єктів і приміщень, призначених для здійснення діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів та зберігання вилучених з незаконного обігу таких засобів і речовин. До них належать багаторубіжні системи охоронної сигналізації.

Першим рубежем охоронної сигналізації захищається периметр будівельних конструкцій. Другим рубежем захищаються внутрішні об’єми, площі та внутрішні двері приміщень. Третім рубежем захищаються безпосередньо сховища, сейфи, металеві шафи та ящики, що використовуються для зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

Читати далі
Клікніть для коментування

You must be logged in to post a comment Login

Залишати коментар

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2022
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.