Connect with us

Законодавство

Збори ОСББ можна буде проводити в режимі відеоконференції

Опубліковано

У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення управління багатоквартирними будинками» № 7029.

Читайте також: Застарілий житловий фонд реконструюють

«Держава та органи місцевого самоврядування зацікавлені в тому, щоб власники квартир об’єднувалися й управляли будинком колективно. Адже це, по-перше, елемент децентралізації, по-друге – найбільш ефективна модель управління. Чинна процедура створення ОСББ та прийняття рішень щодо управління будинком є занадто бюрократичною й потребує змін. Вони й передбачені в законопроекті, який зареєстрували у Верховній Раді. Прийняття цього документу сприятиме більш активній реалізації енергоощадних заходів, у тому числі завдяки співпраці з Фондом енергоефективності», – прокоментував заступник Міністра розвитку громад і територій Василь Лозинський.

За його словами, серед нововведень проекту – запровадження можливості проводити збори повністю або частково у режимі відеоконференції, можливість голосувати дистанційно за допомогою кваліфікованого електронного підпису тощо. Процес голосування уніфікується як для будинків, де створено ОСББ, так і для тих, де поки ще не створено.

Нагадаємо, житло у лізинг надаватиме поліцейським «Українська фінансова житлова компанія»

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.