Connect with us

Законодавство

Жахи, убивства і секс – тільки з 23.00 до 6.00 на каналах з обмеженим доступом

Опубліковано

В Міністерстві юстиції України зареєстровано рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 21 грудня 2017 р. № 2428 про затвердження Змін до Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору, затвердженого рішенням НРУПТР від 1 грудня 2010 р. № 1684.

  • Пріоритетним завданням Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення визначено розбудову мереж мовлення суспільної телерадіокомпанії.
  • Для забезпечення українського мовлення на тимчасово окупованих територіях Національна рада розробить План розвитку мережі радіомовлення в діапазоні середніх хвиль.
  • З Плану виключено вимогу, що загальнонаціональна радіомережа має бути державною.
  • Змінено принципи переходу до цифрового ефірного телерадіомовлення.
  • До заходів програмних заходів включено моніторинг телепрограм щодо обсягів програм українською мовою та висвітлення теми антитерористичної операції (окупації Криму).
  • Накладено заборону на показ та анонсування програм або їх відеосюжетів, які можуть завдати шкоди фізичному, психічному чи моральному розвитку дітей та підлітків, а також програм, здатних впливати на нормальний фізичний, розумовий або моральний розвиток дітей та юнацтва, а також програм, що містять сцени, які викликають жах, сцени вбивства, насилля (фізичного чи психологічного), сцени, звернені до сексуальних інстинктів, крім як протягом ефірного часу в добовому відрізку з 23.00 до 6.00 та на каналах з обмеженим доступом.
  • Затверджено переліки телерадіоорганізацій, що здійснюють загальнонаціональне і регіональне аналогове телевізійне мовлення та/або цифрове телевізійне мовлення у стандарті DVB-T (DVB-T2), а також переліки телерадіоорганізацій, що здійснюють загальнонаціональне і регіональне ефірне радіомовлення.
Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.