Connect with us

Законодавство

Зупинити держфінансування політичних партій на період воєнного стану пропонує НАЗК

Опубліковано

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков звернувся до Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука з листом щодо зупинення державного фінансування політичних партій на весь період дії воєнного стану.

Читайте також: Повноваження Громадської ради при НАЗК продовжать на час воєнного стану

«Для фінансування статутної діяльності політичних партій у Державному бюджеті України на 2022 рік передбачено майже 886 млн грн. У квітні Кабінет Міністрів України скоротив цю суму на 88,5 млн грн. НАЗК пропонує внести зміни до Законів України  «Про політичні партії в Україні», «Про Державний бюджет України на 2022 рік» та зупинити державне фінансування політичних партій на весь період дії воєнного стану. Гроші, передбачені для фінансування статутної діяльності політичних партій, необхідно спрямувати безпосередньо для забезпечення потреб оборони, у тому числі потреб ЗСУ», – йдеться у листі НАЗК.

Читайте також: Фінансові звіти можна подати протягом трьох місяців після припинення чи скасування воєнного стану

Окрім того, запропоновано оптимізувати щорічний обсяг державного фінансування політичних партій – змінити формулу розрахунку загального обсягу коштів: замість чинного показника мінімальної заробітної плати застосовувати показник прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.