Connect with us

Законодавство

Звітування з експортного контролю буде поновлено

Опубліковано

У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону щодо поновлення звітності у сфері державного експортного контролю № 11278.

Новим підпунктом п. 1 Закону України «Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни» пропонується встановити, що:

– дія пп. 1 і 4 цього пункту не поширюється на подання до Державної служби експортного контролю України суб’єктами здійснення міжнародних передач товарів, яким надано дозвіл, висновок чи міжнародний імпортний сертифікат, письмових звітів про підсумки проведення переговорів, а також про фактично здійснені експорт та імпорт товарів, визначених у цих документах, про використання зазначених товарів у заявлених цілях та інших документів, які передбачені законодавством у галузі експортного контролю.

Читайте також: Засідання місцевих рад транслюватимуться в Інтернеті після війни

До суб’єктів здійснення міжнародних передач товарів, місцезнаходженням яких є території активних бойових дій або тимчасово окуповані російською федерацією території України, які включені до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією, що визначається у встановленому Кабінетом Міністрів України порядку, не застосовуються передбачені законом заходи впливу за неподання чи несвоєчасне подання звітності, іншої інформації та/або документів, визначених абз. 1 цього підпункту, у період бойових дій або тимчасової окупації та протягом трьох місяців після дати завершення бойових дій або тимчасової окупації.

Також зверніть увагу на Правові позиції Верховного Суду щодо кримінальних правопорушень, пов’язаних з війною, та збірник Воєнний стан. Всі нормативні матеріали, алгоритми дій, роз’яснення, корисні ресурси.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.