Connect with us

Законодавство

За ототожнення адвоката з клієнтом – адмінвідповідальність

Опубліковано

У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону щодо встановлення відповідальності за порушення гарантій адвокатської діяльності № 11279.

Новою ст. 185-16 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено встановити, що публічне, у тому числі через засоби масової інформації, журналістів, громадські об’єднання, професійні спілки, ототожнення особою адвоката і клієнта, якому таким адвокатом надається професійна правнича допомога, – тягне за собою накладення штрафу на громадян від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Читайте також: Адвокат особи, яка заявляє, що є власником речових доказів, які постановлено знищити вироком щодо інших осіб, не має права на його апеляційне оскарження, якщо не доведе належності цих речей особі

Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за таке саме порушення, – тягнуть за собою накладення штрафу від чотирьохсот до шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.