Законодавство
Участь українських виробників у проектах економічного і соціального розвитку не обмежуватимуть

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 16 Порядку підготовки, реалізації, проведення моніторингу та завершення реалізації проектів економічного і соціального розвитку України, що підтримуються міжнародними фінансовими організаціями» від 4 квітня 2025 р. № 372.
Новим абзацом п. 16 Порядку, затвердженого постановою від 27 січня 2016 р. № 70, передбачено, що у разі коли проектом плану закупівлі передбачено придбання товарів, закупівля яких відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» здійснюється з урахуванням встановлених вимог щодо ступеня локалізації виробництва, у директивах делегації чи представникові України передбачаються також положення щодо узгодження з МФО включення до договору України з МФО зобов’язань про застосування вимог щодо ступеня локалізації виробництва, визначених Законом України «Про публічні закупівлі», недопущення встановлення жодних дискримінаційних технічних та/або кваліфікаційних вимог, які б обмежували можливість участі українських виробників у закупівлях.
Також зверніть увагу на Правові позиції Верховного Суду щодо кримінальних правопорушень, пов’язаних з війною, та збірник Воєнний стан. Всі нормативні матеріали, алгоритми дій, роз’яснення, корисні ресурси.