Законодавство
Набрали чинності закони про участь у «Креативній Європі» та створення офісу Європейської організації публічного права

10 серпня набрали чинності Закони України:
1) «Про ратифікацію Угоди між Україною та Європейським Союзом про внесення змін до Угоди між Україною та Європейським Союзом про участь України у програмі «Креативна Європа» (2021-2027)» від 15 липня 2025 р. № 4520-IX – див. Україна братиме участь в усіх конкурсних підпрограмах «Креативної Європи»;
Читайте також: Частини дисертацій, написані з використанням штучного інтелекту, треба редагувати
2) «Про ратифікацію Угоди між Урядом України та Європейською організацією публічного права про створення офісу Європейської організації публічного права в Україні» від 15 липня 2025 р. № 4521-IX – див. Офіс Європейської організації публічного права з’явиться в Україні;
3) «Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Чеської Республіки про умови розміщення дипломатичних представництв України в Чеській Республіці та Чеської Республіки в Україні» від 15 липня 2025 р. № 4523-IX.
Також зверніть увагу на Правові позиції Верховного Суду щодо кримінальних правопорушень, пов’язаних з війною, та збірник Воєнний стан. Всі нормативні матеріали, алгоритми дій, роз’яснення, корисні ресурси.