Законодавство
Чотири законопроекти не суперечать праву Європейського Союзу
Комітет Верховної Ради України з питань євроінтеграції визнав такими, що в цілому не суперечать праву Європейського Союзу, проекти Законів:
- «Про ратифікацію Конвенції Ради Європи про комплексний підхід до питань безпеки, охорони та обслуговування під час футбольних матчів та інших спортивних заходів» № 0180;
- «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо співробітництва з Міжнародним кримінальним судом» № 7179;
- «Про внесення зміни до статті 21 Закону України «Про рекламу»» № 6173;
- «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо порядку відшкодування шкоди, заподіяної працівником)» № 6662.
Законопроект № 0180 має на меті надати чинності в Україні Конвенції Ради Європи про комплексний підхід до питань безпеки, охорони та обслуговування під час футбольних матчів та інших спортивних змагань. Зазначена Конвенція покликана уніфікувати на засадах комплексного підходу ключові принципи вирішення питань забезпечення порядку, охорони і безпеки під час проведення спортивних заходів, включаючи футбольні матчі.
Проект Закону №7179 розроблено задля створення законодавчих засад співпраці зацікавлених органів державної влади України з Міжнародним кримінальним судом – на період до ратифікації Статуту Суду і в контексті визнання Україною його юрисдикції щодо скоєння злочинів проти людяності (в 2014 р.), – шляхом внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України.
Законопроект № 6173 розроблено з метою запобігання продажу у телефонному режимі дієтичних добавок як лікарських засобів. Для цього законопроектом пропонується доповнити частину дев’яту статті 21 Закону України «Про рекламу» положенням, яким передбачити заборону наводити контактні номери телефонів у рекламі дієтичних добавок, а також у друкованих виданнях і під час трансляції інформаційних та інформаційно-аналітичних програм.
Проект Закону № 6662 розроблено для удосконалення нормативного закріплення порядку покриття шкоди, заподіяної працівником роботодавцю. Для цього пропонується внести зміни до статей 130 «Загальні підстави i умови матеріальної вiдповiдальностi працiвникiв» та 136 «Порядок покриття шкоди, заподіяної працівником» КЗпП.
You must be logged in to post a comment Login