Connect with us

Події

ААУ разом з АО “Barristers” випустила книгу “Кращі історії адвокатів”

Опубліковано

⚡ AI SUMMARY
На Odessa Criminal Law Forum Асоціація адвокатів України презентувала збірку "Кращі історії адвокатів", яка містить унікальні розповіді з адвокатської практики. Президент ААУ Зоя Ярош відзначила унікальність книги, а також ідейного натхненника проєкту Олексія Шевчука. Книгу подарували спікерам форуму, авторам історій, а всі охочі можуть її придбати в ААУ. ААУ вже працює над новою збіркою та приймає історії до 30 жовтня 2020 року.

Протягом року Асоціація адвокатів України збирала найкращі та найцікавіші історії від адвокатів і, саме на Odessa Criminal Law Forum “Золотий Дюк”, збірка “Кращі історії адвокатів”  була презентована Зоєю Ярош, Президентом ААУ та партнером АО “Barristers” – Денисом Пономаренко.

Як зазначила Зоя Ярош: “Ця книга унікальна. Вона містить історії, розказані вперше зі свого досвіду та повсякдення практикуючими адвокатами, об’єднані ААУ в одне видання”.

Також був відзначений ідейний натхненник цього проєкту та видання Олексій Шевчук, партнер АО “Barristers”, який, на жаль, не міг бути присутнім на презентації, але зробив все для того, щоб втілити цей проект у життя.

Книгу отримали в подарунок всі спікери Odessa Criminal Law Forum “Золотий Дюк”, вона буде надіслана авторам опублікованих історій, а всі бажаючі можуть придбати її в ААУ за контактами: [email protected] , +380675015610.

P.S. ААУ вже готує нову збірку і чекає на нові історії адвокатів до 30 жовтня 2020 року!

Деталі тут

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2025
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.