Connect with us

Події

Асоціація адвокатів України відзначила 15-річний ювілей

Днями відбулося святкування ювілею однієї з провідних професійних організацій – Асоціації адвокатів України.

Вихідний день, перша субота серпня, комфортне тепле та чисте повітря, можливість відпочити від костюмів.

70 км від мегаполісу, виключно актив асоціації зі своїми сім’ями, тобто однією великою корпоративною родиною! Асоціація обрала кінно-спортивний комплекс «Дергачов».

Кінна прогулянка, творчі майстер-класи з флористики, малювання на воді, гончарне мистецтво та можливість створити шедеври аквареллю!

Діяльність Асоціації поширюється на територію всієї України та об’єднує адвокатів з різних куточків країни, зокрема, це – Одеса, Полтава, Херсон, Запоріжжя, Миколаїв, Львів та інші.

Наразі в складі Асоціації адвокатів України діють 38 профільних комітетів, які очолюють провідні адвокати і це не все, далі-більше!

За час свого існування Асоціація адвокатів провела 10 з’їздів, понад 200 засідань Правліня ААУ, понад 100 широкомасштабних форумів, більш ніж 10 000 заходів (семінарів, конференцій, круглих столів, бізнес-зустрічей, тощо); та тисячі конференцій у форматі online.

Форуми Асоціації відрізняються високим рівнем професійної дискусії, актуальністю обраних тем, професійністю їх підготовки, слугують майданчиком для професійного зростання та спілкування.

Найважливіші юридичні новини. Підписуйтесь на LexInform в Telegram

Підписано ряд меморандумів про співпрацю з громадськими та бізнес-організаціями, закладами вищої освіти, міжнародними установами.

Представники Асоціації адвокатів України є представниками громадських рад різних органів державної влади, запрошуються до участі в засіданнях профільних комітетів Верховної Ради України та міністерств.

Реалізовано ряд благодійних проєктів та програм. Зокрема, «Подаруй дитині свято», «Дихай вільно». Традиційно ми проводимо конкурс «Адвокат року», який є незалежним та надає можливість адвокатам бути визнаними в професії.

З 2011 року Асоціація видає свій власний журнал – «Бюлетень ААУ».

Асоціація адвокатів України є більше ніж просто асоціація, ми є синергія можливостей для кожного адвоката!

Ми пишаємося нашими проєктами, працюємо з усіма представниками юридичної спільноти та бізнесу, з органами державної влади, з представниками суддівського корпусу.

Посилання на фото ви знайдете: тут.

Наша робота для адвокатського суспільства!

І це не все! Далі – більше!

Читати далі

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2022
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.