Connect with us

Події

Нова локація проекту «Шлюб за добу» у Львові

Опубліковано

У межах робочого візиту керівника управління у сфері державної реєстрації актів цивільного стану та проставлення апостилю Міністерства юстиції Ірини Дубиківської в приміщенні Львівської облради відбулася зустріч представників органів місцевого самоврядування, центрів надання адмінпослуг та відділів ДРАЦС Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів).

Читайте також: За півроку в Україні зареєстровано 86 тисяч шлюбів

Під час робочої зустрічі було обговорено питання повноважень з державної реєстрації актів цивільного стану, делеговані органам місцевого самоврядування, порядок взаємодії, законодавчі зміни та нові сервіси, які оптимізують ці процеси. Окрім того, обговорювалося застосування сімейного законодавства на практиці.

Цього ж дня відбулося офіційне відкриття в місті нової локації пілотного проекту щодо реєстрації шлюбу в скорочені строки в приміщенні Палацу Потоцьких (Львівської національної галереї мистецтв Б. Г. Возницького), який був збудований у 1889 році за зразком так званих резиденцій «entre cour et jardin» короля Людовіка XIV. Із 1975 року будівлю використовували як Палац урочистих подій (Львівський міський РАЦС). За минулі роки тут одружилися понад 130 тисяч пар. Із 2002 року палац передали Львівській національній галереї мистецтв, яка відкрила тут музей. А з 2021 року в приміщенні палацу закохані пари мають можливість провести урочисту церемонію реєстрації шлюбу. Індивідуальний підхід, поєднання романтичної музики й цікавого освітлення — це запорука успіху в організації неймовірної церемонії.

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.