Connect with us

Події

Асоціація адвокатів України звернулася до міжнародних компаній щодо необхідності припинення економічної діяльності на території РФ

Опубліковано

Асоціація адвокатів України звернулася до міжнародної бізнес спільноти та міжнародних компаній щодо необхідності припинення економічної діяльності на території РФ.

Як зазначаєтья у заяві: “Від імені мільйонів Українців ми, Асоціація Адвокатів України, яка об’єднує тисячі українських адвокатів, безмежно вдячні усім тим іноземним компаніям, які попри економічні втрати та невизначеність, повністю вийшли з російського ринку та припинили взаємодію з російськими партнерами, чи принаймні обмежили свою присутність там.

Разом з тим, ми глибоко засмучені та розчаровані тим фактом, що деякі поважні глобальні компанії продовжують свій “business as usual” на крові та смертях українців.

Хоча чорний список військових колаборантів Путіна щодня зменшується, він досі налічує багато відомих світових гравців — компанії Leroy Merlin, Metro, Auchan, Spar, Pirelli, Bridgestone Tires, Accor, Intercontinental, OTIS Worldwide, Honeywell, Mohawk Industries, Arconic, Oriflame, Kimberly-Clark, Koti, Ecco, Salvatore Ferragamo, Philip Morris, Papa John’s, Kellogg, Bayer, Raiffeisen, OTP Bank, City Group, Société Générale, UniCredit, Intensa Sanpaolo, та інші.

Вказана ганебна, згубна та недалекоглядна практика має бути негайно припинена.

Міжнародний бізнес має покинути російський ринок як з моральних, так із правових (прагматичних) міркувань. Ведення економічної діяльності в РФ – це:

  • фінансування держави-агресора та держави-терориста;
  • фінансування смертей та вбивств невинних дітей та цивільного населення;
  • завдання своєму бізнесу непоправних репутаційних втрат;
  • юридичні розслідування та можливі репарації за колаборацію з військовими злочинцями.

Саме тому ми, Асоціація адвокатів України, рішуче закликаємо усі іноземні компанії, які здійснюють свій бізнес на території РФ, бути вірними принципам верховенства права, припинити співучасть у військових злочинах проти незалежної України та колаборацію з військовими злочинцями, у зв’язку з чим НЕГАЙНО вийти з ринку РФ та (або) припинити будь-яку бізнес-діяльність на території РФ чи з суб’єктами РФ, припинити будь-які форми фінансування РФ та інвестицій на території РФ, припинити будь-яку іншу економічну співпрацю з РФ”.

Повний текст заяви українською мовою

Повний текст заяви англійською мовою

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.