Connect with us

Події

ААУ звернулася до міжнародних компаній щодо необхідності припинення економічної діяльності на території РФ

Опубліковано

Асоціація адвокатів України звернулася до міжнародної бізнес спільноти та міжнародних компаній щодо необхідності припинення економічної діяльності на території РФ.

Як зазначається у заяві: “Від імені мільйонів Українців ми, Асоціація Адвокатів України, яка об’єднує тисячі українських адвокатів, безмежно вдячні усім тим іноземним компаніям, які попри економічні втрати та невизначеність, повністю вийшли з російського ринку та припинили взаємодію з російськими партнерами, чи принаймні обмежили свою присутність там.

Разом з тим, ми глибоко засмучені та розчаровані тим фактом, що деякі поважні глобальні компанії продовжують свій “business as usual” на крові та смертях українців.

Будь-яка форма колаборації з військовими злочинцями є недопустимою та в подальшому невідворотно нестиме юридичну та моральну відповідальність.

Саме тому ми, Асоціація адвокатів України, рішуче закликаємо усі іноземні компанії, які здійснюють свій бізнес на території РФ, бути вірними принципам верховенства права, припинити співучасть у військових злочинах проти незалежної України та колаборацію з військовими злочинцями, у зв’язку з чим НЕГАЙНО вийти з ринку РФ та (або) припинити будь-яку бізнес-діяльність на території РФ чи з суб’єктами РФ, припинити будь-які форми фінансування РФ та інвестицій на території РФ, припинити будь-яку іншу економічну співпрацю з РФ”.

Офіційний лист за посиланням 

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.