Connect with us

Події

Дотримання стандартів прав людини слідчим суддею

Нюанси цієї теми обговорювалися суддями Дніпропетровської, Донецької, Запорізької та Кіровоградської областей на тренінгу, який пройшов на базі Апеляційного суду Дніпропетровської області за ініціативи регіонального відділення Національної школи суддів України.

Відкрили тренінг директор РВ НСШУ Олександр Мартиненко та його заступник Володимир Поплавський, які ознайомили присутніх із темами лекцій, а також представили тренерів і фасилітаторів. Далі протягом дня судді обговорили гарантії забезпечення права особи на свободу та особисту недоторканість,зокрема вимоги КПК. Відповідну інформацію представила суддя Павлоградського міськрайонного суду Ірина Шаповалова. Вона також означила основні проблеми, які найчастіше виникають у слідчих суддів під час розгляду питань щодо запобіжних заходів, пов’язаних з обмеженням свободи та шляхи їх вирішення.

Про розгляд слідчим суддею клопотань про обрання (застосування)/продовження запобіжних заходів, пов’язаних з обмеженням свободи колегам розповів суддя Ленінського райсуду Максим Таус. Про нюанси роботи слідчого судді, як особи, що здійснює судовий контроль за дотриманням прав, свобод та інтересів у кримінальному провадженні присутнім розповів суддя Павлоградського міськрайонного суду Мар’ян Мицак, а Ірина Шаповалова проінформувала про загальні обов’язки судді щодо захисту прав людини (ст. 206 КПК). Судді також обговорили написання слідчим суддею ухвал щодо запобіжних заходів та обґрунтування судового рішення тощо.

Підготувала Анастасія Остролуцька,
спеціально для ЮВУ

Джерело: Юридичний вісник України

Події

Tax Fest

Цьогоріч ми розпочинаємо незвичайну традицію. Як щодо провести останні дні літа в оповитому європейським шармом Івано-Франківську?

Асоціація правників України запрошує всіх тих, хто небайдужий до податкового права на Tax Fest, що відбудеться 30 серпня 2019 року в Готелі «Надія» (м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 40).

За додатковою інформацією щодо заходу та можливостей партнерства звертайтесь до організаторів за тел.: +380(44)492-88-48, або e-mail: [email protected]. Контактна особа – Катерина Пищик.

Читати далі

Події

IV Західний форум з корпоративного права

Відділення Асоціації правників України в Львівській області запрошує вас взяти участь у IV Західному форумі з корпоративного права, який відбудеться 27 вересня 2019 року.

Говоритимемо про нинішній стан справ галузі та перспективи на майбутнє, аналізуватимемо прийняті закони та ознайомимось з досвідом їх застосування. Традиційно учасники матимуть можливість поспілкуватись із суддями, законодавцями та представниками регулятора.

Серед учасників та доповідачів форуму провідні юристи, науковці, представники органів законодавчої, виконавчої та судової влади, банкіри, страховики, представники бізнесу.

Місце проведення: м. Львів.

Увага! Для участі у заході попередня реєстрація обов’язкова.

Реєстрація вважається остаточно підтвердженою з моменту оплати участі у заході.

За додатковою інформацією щодо заходу та можливостей партнерства звертайтесь, будь ласка, до Секретаріату АПУ за тел.: +38 063 438 77 66, e-mail: [email protected]. Контактна особа – Ольга Лотоцька.

Читати далі

Події

Форум ААУ “Адвокатура. Формула успіху”

Чи є секрет, як досягти успіху на правничому полі?

Асоціація адвокатів України розкриває всі таємниці на вже традиційному осінньому форумі «Адвокатура. Формула успіху».

Форум об’єднує тих, хто є успішним гравцем на ринку юридичних послуг і бажає закріпити свої позиції, та початківців, що прагнуть дізнатися всі тонкощі, щоб уникнути помилок на старті.

ДАТА: 27 вересня 2019 року

ЧАС: 09:00 – 17:00

МІСЦЕ: IQ Business Center, вулиця Болсуновська, 13-15

На Вас чекають 3 сесії, під час яких розглянемо та обговоримо, зокрема:

 • Тенденції юридичних практик
 • Перспективи бутікових компаній
 • Конкуренцію та переманювання кадрів
 • Колаборації та cross selling для клієнта
 • Значення репутації адвоката і компанії
 • Ціноутворення, обґрунтування вартості послуг
 • Стратегію роботи в регіонах і з клієнтами-іноземцями
 • WOM-маркетинг для корпоративних клієнтів
 • Native Advertising та просування послуг
 • Тайм-менеджмент для юридичної компанії
 • Оновлення стандартів діловодства
 • KPI юриста та його оцінка
 • Конфлікт інтересів і етичні стандарти

Також на заході Вас очікує серія майстер-класів по управлінню, менеджменту, медіації, застосуванню нових технологій та інших практикумів, що стануть у нагоді юристу-практику.

Чекаємо на заході як адвокатів і корпоративних юристів, так й представників інших професій, що прагнуть підвищити свій професійний рівень надання правових послуг.

Поспішайте з реєстрацією, адже кількість місць обмежена.

Партнери заходу: АО «Шевердін і партнери», VB Partners, ЮКК «Де-Юре», GRACERS, Pavlenko Legal Group. 

Програма та реєстрація за посиланням: https://u.to/LCW5FQ

З приводу партнерства та участі звертайтесь, будь ласка, за наступними контактами:

+38 067 239 86 90;

e-mail: [email protected]

Читати далі

В тренді