Connect with us

Події

Ефективний захист клієнта у позовах про поділ майна

Комітет ААУ з сімейного права запрошує Вас 14 червня 2019 р. о 16:00 за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 27-А (Національна спілка журналістів України) на круглий стіл «Ефективний захист клієнта у позовах про поділ майна».

Модератор: Катерина Власюк – адвокат, член Правління ААУ, керуючий партнер ЮК “AVG”, Голова Комітету ААУ з сімейного права.

Серед спікерів:

Ганна Гаро, сімейний адвокат, сімейний медіатор, к.ю.н., Голова Секції з сімейного права НААУ, яка розповість про таємниці шлюбних договорів. Пояснить:

 • Шлюбний договір – що це?
 • Чому важливо укладати шлюбний контракт?
 • Яка процедура укладення шлюбного договору?
 • Які є ключові і важливі моменти у шлюбному контракті?

Поділиться власним досвідом, які особливості важливо враховувати при укладанні шлюбного контракту дівчині та чоловікові та який договір схожий на шлюбний можна укласти парі, яка перебуває у фактичних шлюбних відносинах.

Подискутуємо на теми міфів про шлюбні договори та чи існують негативні сторони підписання шлюбного контракту для партнерів?

Ольга Лепіхіна, старший юрист Юридичної фірми “Астерс”, адвокат, співкерівник практики сімейного права Юридичної фірми “Астерс”

Ольга надає консультації громадянам України і нерезидентами з різних питань сімейного та спадкового права. До напрямів її юридичної діяльності відноситься представництво інтересів клієнтів на стадіях досудового врегулювання конфліктів і в порядку судової процедури. Значну увагу Ольга приділяє врегулюванню сімейних правовідносин (майнових і “дитячих” питань) в договірному порядку. Також в сферу професійного інтересу Ольги входить консультування та юридичний супровід в програмах сурогатного материнства.

Ольга бере активну участь у законотворчій діяльності, регулярно виступає в якості спікера на профільних конференціях і семінарах, є автором публікацій і коментарів для українських та іноземних видань, а також експертом провідних українських телеканалів. На круглому столі Ольга розповість про поділ майна та доходів фізичних осіб-підприємців у шлюборозлучних процесах (особливості правового статусу ФОП; правовий режим майна ФОП; визнання доходу від підприємницької діяльності спільним майном подружжя; підходи Верховного Суду до поділу майна та доходів ФОП).

Також участь у заході приймуть судді.

Спікери проінформують про зміни в сімейному законодавстві та дадуть відповідь на ваші запитання.

Події

Адвокате, знайди себе серед 13 000 боржників по внесках

13 листопада 2019 р. українські адвокати отримали електронні листи від Національної асоціації адвокатів України з пропозицією перевірити, чи бува не випадково адвокат втрапив до списку боржників, які не сплатили НААУ 30% річного внеску.

Для чого перевіряти?

15-16 листопада у Києві відбудеться засідання Ради адвокатів України, під час якого планується обговорити стан сплати внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування.

«Станом на листопад 2019 року значна кількість адвокатів не сплатили щорічні внески у повному обсязі», – повідомляє НААУ. А, між тим, «порушення адвокатом порядку та строків сплати щорічних внесків вважається невиконанням рішення органу адвокатського самоврядування та відповідно вважається дисциплінарним проступком…» та «… передбачено право РАУ звертатися з поданням до КДКА у випадку порушення адвокатом порядку сплати чи при простроченні строків сплати внесків».

Отже, адвокатам слід  перевірити чи не наплутали чогось із їхніми внесками, погортавши понад 3000 сторінок списків.

Повідомлення НААУ спрямовує зацікавлених адвокатів до списків боржників:

 • за 2017 р. список з 12 116 адвокатів на 1 126 сторінках,
 • за 2018 р. список з 12 139 адвокатів на 1 180 сторінках,
 • за 2019 р. список з 13 262 адвокатів на 914 сторінках.

Читати далі

Події

«Шерешевські читання «Рекодифікація договірного права в умовах інтеграційного розвитку України»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Шерешевські читання «Рекодифікація договірного права в умовах інтеграційного розвитку України», яка відбудеться 6 грудня 2019 року в Національному університеті «Одеська юридична академія»».

Для участі в науковому заході запрошуються вчені, викладачі, аспіранти, докторанти, практикуючі юристи, студенти.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Форма проведення: заочна

Робочі мови: українська, російська, англійська, німецька, французька, польська.

Для участі в конференції необхідно не пізніше 01 грудня 2019 року:

 • Надіслати на електрону адресу оргкомітету clconference.shr@gmail.com матеріали конференції, номер телефону для зв’язку, результати перевірки на плагіат, відскановану квитанцію про сплату організаційного внеску та рецензію наукового керівника (для аспірантів, студентів та осіб, що не мають наукового ступеня).

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ

 • Обсяг тез доповідей до 4 сторінок при форматі сторінки А4 (297х210 мм);
 • Поля: ліве, праве, верхнє, нижнє – 20 мм;
 • Шрифт – Times New Roman, кегль – 14, міжрядковий інтервал – 1,5, стиль – Normal;
 • На першому аркуші, по центру, зазначаються відомості про автора: прізвище, ім’я та по батькові (повністю), науковий ступінь, вчене звання, посада, назва установи, навчального закладу;
 • По центру, жирним шрифтом вказують назву тез доповіді, після чого подається текст;
 • Список використаної літератури розміщуються наприкінці тексту і оформлюються згідно вимогам (див. Бюлетень ВАК України. – 2009. – № 5. – С. 26-30);
 • Посилання по тексту розміщують у квадратних дужках, нумерація наскрізь, а не в абетковому порядку.

ЗРАЗОК ОФОРМЛЕННЯ ДОПОВІДІ

Харитонов Євген Олегович

доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри цивільного права

Національного університету «Одеська юридична академія»

ПРАВО ЄС ТА УКРАЇНИ: ДЕЯКІ МЕТОДОЛОГІЧНІ ПИТАННЯ КОРЕЛЯЦІЇ У ГАЛУЗІ ПРИВАТНОГО ПРАВА

Зі зміною економічних реалій сьогодення виникає нагальна потреба … [1, c. 37].

0969379992 – vash_mail@gmail.com

(Моб.номер)                (Електронна адреса)

Вул. Фонтанська дорога 71, кВ. 321, м. Одеса, 65009

(Ваша поштова адреса для отримання збірки)

ЛІТЕРАТУРА:

 1. Пахман С.В. История кодификации гражданского права / Пахман С.В. – М. : Зерцало, 2004. – 267 с.

NOTA BENE (НЕОБХІДНО ПАМ’ЯТАТИ)

Редакційна колегія залишає за собою право часткового редагування або відхилення матеріалу, який оформлений з порушенням зазначених вище вимог! 

P.S. Відповідно до Положення про забезпечення оригінальності наукових робіт і запобігання та виявлення академічного плагіату НУ ОЮА, не допускаються до розгляду наукові роботи, що мають менше ніж 50% оригінальності тексту.

Просимо Вас перевіряти наукові роботи завдяки рекомендованій програмі та  надсилати «screenshoot» результатів перевірки.

За  публікацію матеріалів учасником конференції сплачується внесок у розмірі 150 грн (електронна верстка – 100 грн). Кожна додаткова сторінка тез доповіді – 30 грн. Публікації для докторів наук – безкоштовна.

Для учасників конференції, які потребують відправлення збірки, необхідно додатково перерахувати 35 грн. для покриття поштових витрат з пересилки тез доповідей, можливо отримання збірника Новою Поштою.

Збірку матеріалів конференції планується розіслати всім учасникам протягом 14 днів з дня проведення конференції. Особи, які бажають отримати додаткові примірники збірок матеріалів конференції, можуть замовити їх завчасно в оргкомітеті.

На основі матеріалів конференції учасники мають право подати статті для друку у фаховому збірнику наукових праць «Часопис цивілістики» № 31 за рахунок коштів учасників конференції. (Деталі дивись на сайті)

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ОПЛАТИ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО ВНЕСКУ

Отримувач: ПАО КБ «Приватбанк».

Номер рахунку: 5168 7573 8302 9511

Призначення платежу: поповнення рахунку Кучерявенко Вікторії Сергіївні

КООРДИНАТИ ОРГКОМІТЕТУ

Кафедра цивільного права  Національно університету «Одеська юридична академія»

65009, Україна, м. Одеса, вул. Академічна, 9, каб. 41. тел.: (048) 719-88-11.

Аспірантка кафедри цивільного права

Кучерявенко Вікторія Сергіївна

моб. тел.: (099) 09 03 736

Ел. адреса: clconference.shr@gmail.com

Facebook

Instagram

Читати далі

Події

V Форум з конкурсного права спільно з Проектом ЄС «ПРАВО-Justice»

Асоціація правників України запрошує на ювілейний, V Форум з Конкурсного права, який відбудеться  22 листопада 2019 року.

Серед доповідачів та учасників форуму очікуються судді, народні депутати України, представники центрального апарату Міністерства юстиції України, керівники юридичних фірм та адвокатських об’єднань, представники банків, арбітражні керуючі та приватні виконавці.

2019 рік став визначальним для нашої галузі – нас чекає справді нова сторінка, у зв’язку з ухваленням Кодексу з процедур банкрутства та  введенням його в дію з 21 жовтня ц.р.

У колі колег та однодумців обговоримо все, що відбулося значного за останній рік в нашій сфері, проаналізуємо напрацьовану практику  та побудуємо плани і прогнози на майбутнє.
Ключовими темами Форуму стануть:  банкрутство юридичних осіб, створення єдиної саморегулівної організації (СРО) арбітражних керуючих,  можливість банкрутства фізичних осіб, що є дійсно революційними норми національного законодавства з банкрутства.

В рамках Форуму традиційно пройде нагородження найкращих персоналій і команд сфери, кого (у відкритому онлайн-режимі!) оберете саме Ви – учасники Форуму.

Місце проведення: Radisson Blu Hotel, вул. Ярославів Вал 22, м. Київ

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату АПУ за тел.: +380 (44) 492-88-48, електронна пошта: conference@uba.ua.

Контактна особа –  Тетяна Осауленко.

У випадку скасування Вашої реєстрації, письмове повідомлення про яке має надійти до оргкомітету не пізніше 08 листопада 2019 року, внесок буде повернено за винятком 25% адміністративних витрат. Після 08 листопада 2019 року повернення внесків є неможливим.

УВАГА! Щоб бути включеним до списку учасників, який розповсюджуватиметься на форумі, Ваша реєстрація повинна бути підтверджена не пізніше 20 листопада 2019 року.

* Скористатися пільгою можуть лише члени АПУ, які не мають заборгованості щодо сплати членського внеску за 2019 рік. Ви також можете стати членом Асоціації правників України, подавши заяву про вступ та сплативши членський внесок до дня проведення Форуму.

Читати далі

В тренді

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.