Connect with us

Події

Круглий стіл “Громадська рада доброчесності: державний орган чи особлива форма участі громадськості у судовій реформі”

Опубліковано

27 лютого об 10:00 в Прес-центрі ЛігаБізнесІнформ (Київ, вул. Парко-Сирецька,23) відбудеться круглий стіл з онлайн-трансляцією на тему: “Громадська рада доброчесності: державний орган чи особлива форма участі громадськості у судовій реформі”.

Transparency International Україна в рамках реалізації грантового проекту “Підвищення ефективності громадського контролю в процесі добору та оцінювання суддів”, за підтримки Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Нове правосуддя” проведе круглий стіл на тему “Громадська рада доброчесності: державний орган чи особлива форма участі громадськості у судовій реформі”.

Основна тема дискусії – статус та процесуальна дієздатність громадського органу в судовій системі. Питання актуальне, як ніколи, оскільки наразі в судах України перебуває понад 20 проваджень, до участі в яких залучають Громадську раду доброчесності – як відповідача чи третю особу. Водночас сама Громадська рада доброчесності публічно декларує, що не може бути учасником будь-яких судових процесів.

Завдання круглого столу – обговорити та дати відповідь на питання, чи має Громадська рада доброчесності процесуальну дієздатність та в який спосіб членам ГРД забезпечити належний та ефективний захист в судових процесах.

До участі в обговоренні запрошені представники Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради правосуддя та Ради суддів України, народні депутати, практикуючі юристи, адвокати та науковці.

Про намір взяти участь у дискусії повідомте нас за телефоном +380632659221 або e-mail: [email protected]

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.