Connect with us

Події

Літня школа з питань адмінюстиції

Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду оголосив конкурс на участь у Літній школі з актуальних питань адміністративної юстиції «Захист прав, свобод та інтересів осіб від порушень з боку суб’єктів владних повноважень».

Літня школа проходитиме з 8 по 10 липня й охоплюватиме широке коло питань щодо захисту прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб від порушень з боку суб’єктів владних повноважень. Викладачами тут будуть судді Верховного Суду та провідні науковці і викладачі в галузі адміністративного права та процесу.

До участі в школі суд запросив усіх, хто має вищу юридичну освіту, студентів магістратури та студентів останнього року навчання для здобуття юридичної освіти рівня бакалавра в українських закладах вищої освіти. Група складатиметься з 20–25 слухачів, які будуть відібрані на основі резюме та мотиваційного листа, який повинен бути більше 1,5 сторінки тексту (Times New Roman, розмір шриф- та 12, поля 2,5 см).

Він повинен містити прізвище, ім’я, по батькові заявника, інформацію про здобуття вищої освіти (з копіями дипломів, за наявності) та контактні дані, включаючи номер телефону й адресу електронної пошти. У мотиваційному листі потрібно було дати відповідь на запитання: «Яка роль адміністративних судів у захисті прав людини?».

Джерело: Юридичний вісник України

Читати далі
Клікніть для коментування

You must be logged in to post a comment Login

Залишати коментар

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2022
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.