Connect with us

Події

Майбутнє української науки

На минулому тижні в блакитній залі Українського державного університету імені Михайла Драгоманова відбулася знакова подія, пов’язана з інтелектуальною міццю та творчим потенціалом молодіжної науки України – урочиста церемонія нагородження переможців ІІ Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка. Тема конкурсу «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» відкрила нові горизонти для досліджень та обговорення важливих питань.

Читайте також: Київська реальність: топ-6 проблем столиці

Указаний конкурс був організований НДЦ «Інститут соціально-правових і політичних досліджень імені О. Яременка» Навчально-наукового інституту права та політології Українського державного університету (далі УДУ) імені Михайла Драгоманова, проводився протягом вересня–грудня 2023 року. Важлива роль у реалізації цього наукового заходу належить Міністерству молоді та спорту України та Інституту модернізації змісту освіти МОН, які надали необхідну підтримку. За час проведення конкурсу організатори отримали понад 100 наукових робіт від талановитої молоді, що засвідчило високий рівень зацікавленості й наукової активності серед студентів та молодих вчених.

Урочистості відкрилися з виконання Державного Гімну, що символізувало глибоку повагу та єдність країни, а також вшануванням пам’яті Героїв, які віддали свої життя за незалежність та свободу України. Цей момент нагадав усім присутнім про значення миру, свободи та відданості ідеалам демократії. «Сьогодні ми свідки того, як наша молодь демонструє високий рівень інтелекту та творчого підходу до вирішення складних питань. Ваші роботи вражають глибиною дослідження та новаторством. Це свідчить про величезний потенціал, який ви маєте, і сподіваємося, що ви продовжите свій внесок у розвиток науки та суспільства», – зазначив у своєму виступі проректор з міжнародних зв’язків УДУ імені Михайла Драгоманова Володимир Лавриненко.

У свою чергу директор Навчально-наукового інституту права та політології Павло Горінов, вітаючи переможців і призерів конкурсу, наголосив: «Кожна подана робота є виявом вашої праці, вашої пристрасті до науки. Ви демонструєте не лише академічні здібності, але й глибоке розуміння сучасних соціальних викликів. Нехай цей конкурс стане стартовою платформою для вашої майбутньої наукової кар’єри, і ви зможете реалізувати свої мрії та амбіції».

Додамо, що всі переможці конкурсу були нагороджені дипломами відповідних ступенів, цінними подарунками, а ще запрошені до участі в цікавих міжнародних наукових проектах. Зрештою, вони вже отримали визнання за свою високу наукову компетентність, креативність та оригінальність підходу до дослідження актуальних питань. Водночас це нагородження стало символом не лише їхнього індивідуального успіху, але й важливим кроком у розвитку наукової думки в Україні загалом.

Члени журі конкурсу також були відзначені подяками – за свою неупередженість, професіоналізм та високий рівень відповідальності під час оцінювання робіт. Їхня робота забезпечила високі стандарти оцінки та об’єктивність у визначенні переможців, що є ключовим для будь-якого наукового змагання.

Читайте також: Реалії захисту інтересів військових та ветеранів в Україні

Завершуючи церемонію, організатори та учасники висловили щиру подяку захисникам і захисницям України. Їх мужність та самовідданість є тим фундаментом, на якому стоїть сучасна українська наука. Це – вдячність захисникам, які дають змогу країні розвиватися та просувати освіту й науку, звучала в кожному слові присутніх та їхніх аплодисментах. Відтак день став не лише святом науки та освіти, але й виявом національної гордості та віри в майбутнє. Молоді науковці, нагороджені на цій церемонії, вже сьогодні є символом нового покоління вчених, які готові забезпечити свій вклад у розвиток України та всього вільного світу.

Підготував Ілля Федоренко,
спеціально для ЮВУ

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.