Connect with us

Події

Медіація на стадії виконання судових рішень

Опубліковано

За участі Міністерства Юстиції України та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя» відбувся круглий стіл «Медіація у виконавчому провадженні: нові виклики та напрями реалізації», який зібрав суддів, представників органів системи правосуддя, міжнародної спільноти, державних та приватних виконавців, науковців, медіаторів та експертів.

Заступниця Міністра Юстиції України Світлана Глущенко зазначила, що дискусія є необхідною з огляду на низку проблем у сфері виконання судових рішень, а результатом роботи круглого столу мають стати конструктивні напрацювання у побудові ефективної системи виконання судових рішень.

Наразі відсоток виконаних рішень зростає, але його значення далеке від європейських показників. Мінюстом затверджено «Паспорт реформи системи виконання судових рішень», в якому питання медіації закладено у першу стратегічну ціль, пов’язану зі створенням мотивації для добровільного виконання судових рішень і розвитком передових норм, що стосуються медіаційної процедури перемовин.

Метод медіації заснований на ефективній комунікації між виконавцем, стягувачем та боржником.

Керівник Програми USAID «Нове правосуддя» Девід Вон зазначив, що Агентство й надалі надаватиме Міністерству Юстиції України всебічну підтримку у запровадженні інституту приватних виконавців та подальшій розбудові системи приватного виконання судових рішень.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.