Connect with us

Події

Суддя + Алкоголь = ДТП + відсторонення

Опубліковано

Вища рада правосуддя задовольнила подання Першої Дисциплінарної Палати ВРП та ухвалила тимчасово відсторонити суддю апеляційного суду Київської області Коцюрбу О. П. на 2 місяці від здійснення правосуддя з позбавленням доплат до посадового окладу та направленням його на підвищення кваліфікації до Національної школи суддів з подальшим проходження процедури кваліфікаційного оцінювання на можливість здійснення правосуддя.

Дисциплінарну справу стосовно судді відкрито на підставі рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 29 грудня 2016 р. № 373/ко-16 за фактом керування суддею транспортним засобом 23 березня та 30 травня 2016 р. з порушенням ПДР, а саме – у стані алкогольного сп’яніння. Окрім того, Коцюрба О. П. відмовився від огляду на стан алкогольного сп’яніння. Згодом, у судовому засіданні, провину у скоєнні правопорушення він визнав, сплатив штраф та повністю відшкодував шкоду, завдану ним у результаті вчинення ДТП.

Рішення Першої Дисциплінарної Палати ВРП від 26 січня 2018 р. № 183/1дп/15-18 про притягнення до дисциплінарної відповідальності не було оскаржено та 6 квітня 2018 р. внесено подання до ВРП.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.