Connect with us

Події

Підготовка та фасилітація тренінгів у НСШУ

Опубліковано

Двадцять третього–двадцять п’ятого травня Національна школа суддів України та Міжнародна фундація виборчих систем IFES продовжили підготовку команди суддів-викладачів з навичками, необхідними для проведення та фасилітації навчальних заходів з використанням інтерактивних методів навчання.

Читайте також: Особливості здійснення спеціального досудового розслідування (СДР) чи індульгенція від ВАКС

Тренінг відкрили керівник групи з програмної діяльності IFES в Україні Юрій Піскалюк та начальниця відділу підготовки викладачів (тренерів) Національної школи суддів України Любов Гончар. Своїми знаннями та навичками з учасниками тренінгу поділилися фасилітатори – старша менеджерка проекту IFES, директорка спільного Тренінгового центру IFES-ЦВК Євгенія Павловська, експертка проекту IFES з навчання та виборів Альона Шешеня, консультантка IFES з навчання, питань політичного фінансування та виборів Юлія Зальцберг.

Під час тренінгу судді-викладачі обговорили з присутніми такі теми, як: майстерність бути тренером-фасилітатором, особиста презентація та робота тренерів у команді; довіра до фасилітатора та авторитет; особливості навчання дорослих, аналіз стилів навчання.

Читайте також: Чому довіра до податкових органів в Україні гірша, аніж до судів? Про базові «стовпи» державних доходів і ще дещо

Примітно, що на третій день тренінгу учасники вже самі робили презентації для своїх колег. Після цього вони поділилися враженнями та отримали практичні поради щодо покращення проведення навчання та вміння працювати з аудиторією.

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.